MojElektromobil

Akcia Salón Elektromobilov 2021 Košice je špecializovaná výstava elektromobilov a plug-in hybridov, ktorá dáva priestor najnovším elektrifikovaným vozidlám, súvisiacim technológiám a odborným prednáškam. Zaujímavá je tak určite nielen pre fanúšikov elektromobilov, ale aj pre širokú verejnosť, ktorá sa chce dozvedieť viac informácií o nastupujúcom trende e-mobility. Akcia sa uskutoční v termíne od 3. do 5. septembra 2021 v obchodnom centre Atrium Optima Košice.

Naživo si budete môcť pozrieť a vyskúšať široký zástup elektromobilov dostupných na slovenskom trhu, medzi ktorými nebudú chýbať ani tie najhorúcejšie novinky.

Registrujte sa a vyhrajte Opel Mokka-e na víkend

Registrovať na e-salón sa určite oplatí. Všetci registrovaní návštevníci budú zaradení do žrebovania o hodnotné ceny. Jednou z nich bude aj možnosť vyskúšať si atraktívny elektromobil Opel Mokka-e na celý víkend.

Opel Mokka-e
Foto : Redakcia

Nová Mokka je elektromobil, ktorý sa páči doslova každému. Agresívne futuristické tvary exteriéru nenechajú nikoho chladným. Ak k tomu pripočítame atraktívne farebné kombinácie, rozhodne sa je na čo pozerať.

Opel Mokka-e
Foto : Redakcia

A zaujímavé je to aj pod kapotou. Batéria s kapacitou 50 kWh (45 kWh využiteľných) ponúka dojazd na úrovni 322 km WLTP. S Mokkou sme bez problémom prešli do Chorvátska, stačili nám len dve krátke nabíjania.

Opel Mokka-e
Foto : Redakcia

Elektromobil ponúka maximálny nabíjací výkon na úrovni 100 kW, poteší nízkou spotrebou v meste, no nestratí sa ani na diaľnici. Za zmienku stojí aj 11 kW palubná nabíjačka, podpora Android Auto a  Apple CarPlay. Svižnú akceleráciu zabezpečuje elektromotor s výkonom 100 kW.

Salón elektromobilov 2021 v skratke

  • Výstava elektromobilov a plug-in hybridov dostupných na Slovensku
  • Exkluzívne slovenské premiéry elektromobilov uvedených na trh v roku 2021
  • Výrobcovia, distribútori a prevádzkovatelia nabíjacích staníc a infraštruktúry
  • Bohatý program plný prednášok, diskusií a dôležitých informácií

Ďalšie informácie

Všetky potrebné informácie o výstave Salón elektromobilov 2021 budú postupne pribúdať na stránkach e-salon.sk a mojelektromobil.sk, ako aj na sociálnych sieťach Facebook a Instagram.

30. augusta 2021

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+