MojElektromobil

Akcia Salón Elektromobilov 2021 zavíta do Košíc! Už počas prvého septembrového víkendu sa nákupné centrum Atrium Optima Košice zmení na svet plný elektromobility. Všetci návštevníci sa môžu tešiť na zástup zaujímavých prednášok, informácií, ale aj desiatky najnovších elektromobilov a plug-in hybridov.

K tomu sa pripoja prevádzkovatelia nabíjacích staníc, elektrické motorky či testovacie jazdy na najnovších elektromobiloch a plug-in hybridoch. Chýbať nebudú ani atraktívne ceny. Salón Elektromobilov 2021 Košice sa uskutoční v termíne od 3. do 5. septembra 2021. Neváhajte a bezplatne sa registrujete už dnes!

Elektrizujúca KIA e-Niro na celý víkend

Priamo na mieste si budete môcť zblízka obzrieť aktuálnu ponuku elektromobilov a plug-in hybridov automobilky KIA. V interiéri bude vystavená dvojica KIA e-Niro a KIA XCeed.

Vo vonkajších priestoroch bude na návštevníkov čakať kombinácia KIA eSoul, KIA Sorento a KIA Ceed SW. Pred nákupným strediskom Atrium Optima Košice si zároveň budete môcť vyskúšať, v rámci testovacích jázd, aj dva elektrické modely – KIA e-Niro a Kia e-Soul.

Ak by ste sa náhodou k testovaniu na mieste akcie náhodou nedostali, možno sa na vás usmeje šťastie a elektromobil KIA e-Niro si budete môcť užívať počas celého víkendu!

KIA e-Niro patrí medzi obľúbené elektromobily, a to najmä kvôli väčšiemu vnútornému priestoru, efektívnej prevádzke a veľmi dobrému elektrickému dojazdu. Pri úspornej jazde dokážete spraviť na jedno nabitie aj 500 kilometrov. V podvozku je uložená batéria s využiteľnou kapacitou 64 kWh, takže pre takýto nájazd je nutné počítať s nezvyčajne nízkou spotrebou.

Dobrá efektivita sa samozrejme neodráža iba na dojazde, ale prevádzka takéhoto elektromobilu šetrí aj vašu peňaženku. KIA e-Niro podporuje rýchle nabíjanie s výkonom do 77 kW, vďaka čomu sa batéria nabije z 10 na 80 percent za približne 40 minút.

Prihlásiť sa do súťaže o KIA e-Niro na víkend je veľmi jednoduché. Stačí sa bezplatne zaregistrovať na akciu Salón Elektromobilov 2021 Košice a automaticky ste zaradení do žrebovania.

Salón Elektromobilov 2021 Košice

Akcia Salón Elektromobilov 2021 Košice je špecializovaná výstava elektromobilov a plug-in hybridov, ktorá dáva priestor najnovším elektrifikovaným vozidlám, súvisiacim technológiám a odborným prednáškam.

Zaujímavá je tak určite nielen pre fanúšikov elektromobilov, ale aj širokú verejnosť, ktorá sa chce dozvedieť viac informácií o nastupujúcom trende e-mobility. Akcia sa uskutoční v termíne od 3. do 5. septembra 2021 v obchodnom centre Atrium Optima Košice.

Salón elektromobilov 2021 v skratke

  • Výstava elektromobilov a plug-in hybridov dostupných na Slovensku
  • Exkluzívne slovenské premiéry elektromobilov uvedených na trh v roku 2021
  • Výrobcovia, distribútori a prevádzkovatelia nabíjacích staníc a infraštruktúry
  • Bohatý program plný prednášok, diskusií a dôležitých informácií

Všetky potrebné informácie o výstave Salón elektromobilov 2021 budú postupne pribúdať na stránkach e-salon.sk a mojelektromobil.sk, ako aj na našich sociálnych sieťach Facebook a Instagram.

2. augusta 2021

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+