MojElektromobil

Na akciu Salón Elektromobilov 2021 Bratislava príde aj firma Sminn, ktorá sa zameriava na nabíjanie elektromobilov. V tejto oblasti ponúka komplexné služby, a to od výroby, predaja či inštalácie nabíjacích staníc až po ich jednoduchú správu.

Vlastné riešenia slovenskej firmy

Firma Sminn má vo svojom portfóliu rôzne produkty a služby, ktoré sa zameriavajú na nabíjanie elektromobilov. Ponúka riešenia vhodné pre domácnosti, ale aj firmy, prevádzky a podnikanie. Ich portfólio produktov pozostáva z troch rôznych nabíjacích staníc. Všetky sú vyrábané na Slovensku a môžu zabezpečiť ako pomalé nabíjanie striedavým prúdom, tak aj rýchle nabíjanie jednosmerným prúdom. Rozpätie ponúkaných výkonov nabíjacích staníc je pritom široké.

Pomalé AC nabíjacie stanice sú ponúkané s výkonom od 7 do 22 kW a rýchle DC nabíjacie stanice s výkonom od 30 do 350 kW. Nabíjacie stanice sú kompaktné a inteligentné, s možnosťou nabíjania aj viacerých vozidiel. AC stanice dokážu nabíjať dva až štyri elektromobily súčasne, pri DC staniciach je zase možné naraz využívať všetky tri konektory (CCS, CHAdeMO a Typ2). Samozrejmosťou všetkých riešení je aj inteligentné riadenie výkonu s ohľadom na dostupnú kapacitu. Nabíjacie stanice taktiež dokážu komunikovať so solárnou inštaláciou a optimalizovať tak využívanie zelenej energie.

Pre overovanie je možné využiť rôzne spôsoby, napríklad čipové karty, NFC alebo mobilné platobné aplikácie. Nabíjacie stanice sa dajú monitorovať cez vzdialenú obsluhu prostredníctvom webovej alebo mobilnej aplikácie SminnDrive, ktorá je dostupná pre zariadenia s operačným systémom Android a iOS. V prípade viacerých nabíjacích staníc je možná aj funkcia Master – Slave. Súčasťou je aj automatická fakturácia pri spoplatnenom nabíjaní. Totožnú správu firma poskytuje aj pre nabíjacie stanice elektrobicyklov.

Salón Elektromobilov 2021 Bratislava

Akcia Salón Elektromobilov 2021 Bratislava je špecializovaná výstava elektromobilov a plug-in hybridov, ktorá dáva priestor najnovším elektrifikovaným vozidlám, súvisiacim technológiám a odborným prednáškam. Zaujímavá je tak určite nielen pre fanúšikov elektromobilov, ale aj širokú verejnosť, ktorá sa chce dozvedieť viac informácií o nastupujúcom trende e-mobility. Akcia sa uskutoční v termíne od 25. do 27. júna 2021 v obchodnom centre Bory Mall.

Salón elektromobilov 2021 v skratke

  • Výstava elektromobilov a plug-in hybridov dostupných na Slovensku
  • Exkluzívne slovenské premiéry elektromobilov uvedených na trh v roku 2021
  • Výrobcovia, distribútori a prevádzkovatelia nabíjacích staníc a infraštruktúry
  • Bohatý program plný prednášok, diskusií a dôležitých informácií

Všetky potrebné informácie o výstave Salón elektromobilov 2021 budú postupne pribúdať na stránkach e-salon.sk a mojelektromobil.sk, ako aj na našich sociálnych sieťach Facebook a Instagram.

 

23. júna 2021

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+