MojElektromobil

Začiatok leta 2021 v Bratislave naplno patril elektrickým vozidlám. V priestoroch nákupného centra Bory Mall, a na priľahlom parkovisku, si účastníci akcie Salón elektromobilov 2021 Bratislava mohli naživo obzrieť desiatky elektromobilov, elektrické motorky, plug-in hybridy, ako aj elektrické bicykle, motocykle či skútre.

Všetci návštevníci a online diváci Salónu Elektromobilov 2021 Bratislava získali jedinečnú príležitosť získať informácie od zástupcov automobiliek, autorizovaných predajcov, skúsených majiteľov elektromobilov a odborníkov na nabíjaciu infraštruktúru.

Nechýbali ani diskusie so zástupcami vládneho segmentu, ktorí priblíži aktuálny stav a štátnu víziu v oblasti e-mobility a alternatívnych pohonov. Špeciálna pozornosť v programe bola venovaná vyvráteniu zaužívaných mýtov spojených s elektrickými autami.

Na registrovaných účastníkov čakalo aj veľké žrebovanie o atraktívne ceny v podobe elektromobilov na víkend, zážitkových jázd na elektromobiloch Tesla i vecné dary ako domáca nabíjacia stanica.

Elektrický salón na jedno miesto priniesol obrovskú koncentráciu e-mobility. Spojil dlhodobých majiteľov elektromobilov, zvedavú verejnosť, no mnohým návštevníkom sprostredkoval prvý kontakt s novou sférou dopravy. Prezentoval súčasný stav a načrtol aj smer, ktorým sa doprava bude uberať v nadchádzajúcich rokoch. Desiatky vystavených elektromobilov a plug-in hybridných vozidiel sprevádzali testovacie jazdy a informácie o pripravovaných modeloch známych automobilových značiek.

Všetkým partnerom, ktorí akciu podporili, a účastníkom, ktorí si našli čas a počas víkendu ju navštívili, patrí veľká vďaka. Rovnako tak ďakujeme všetkým divákom, ktorí sa k nám pripojili v online priestore priamo zo svojich domovov.

Salón elektromobilov 2021 Bratislava – Fotogaléria

 

1. júla 2021

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+