MojElektromobil

Salón elektromobilov 2021 Bratislava svoje brány otvorí už zajtra, 25. júna. Návštevníci sa môžu tešiť na desiatky elektromobilov a plug-in hybridov, testovacie jazdy a bohatý sprievodný program s odbornými prednáškami.

Medzi vystavovateľmi nebudú chýbať ani špecialisti na nabíjanie elektrických vozidiel. Spoločnosť EV-GP si pripravila prednášku, ktorá elektromobilostom a širokej verejnosti priblíži všetky informácie o nabíjaní elektromobilov zo solárnej energie a obnoviteľných zdrojov.

Prednáška s názvom “Mám elektromobil – domáce nabíjanie a fotovoltaika” prebehne v sobotu, 26. júna o 14:30. Július Szaraz zo spoločnosti EV-GP bude pripravený zodpovedať všetky sprievodné otázky súvisiace s touto problematikou.

ev-gp wallbox nabíjacie stanice pr

Využitie solárnej energie v praxi

Z podrobnej prednášky sa dozviete ako v praxi funguje nabíjanie elektrických vozidiel s využitím solárnej energie na území Slovenska. Praktické príklady priblížia kedy sa takáto forma nabíjania oplatí, koľko sa dá ušetriť, a čo všetko s tým súvisí.

Po zhliadnutí prednášky budete priamo na základe reálnych skúseností ľudí z praxe vedieť všetko o tejto téme. Predstavené budú aj nabíjacie stanice z portfólia spoločnosti EV-GP, ktoré majú uplatnenie vo všetkých sférach života. Od domáceho nabíjania, cez nabíjanie v práci až po systémy verejného využitia. Všetky otázky vám budú pripravení zodpovedať aj priamo na stánku spoločnosti EV-GP.

Salón Elektromobilov 2021 Bratislava

Akcia Salón Elektromobilov 2021 Bratislava je špecializovaná výstava elektromobilov a plug-in hybridov, ktorá dáva priestor najnovším elektrifikovaným vozidlám, súvisiacim technológiám a odborným prednáškam. Zaujímavá je tak určite nielen pre fanúšikov elektromobilov, ale aj širokú verejnosť, ktorá sa chce dozvedieť viac informácií o nastupujúcom trende e-mobility. Akcia sa uskutoční v termíne od 25. do 27. júna 2021 v obchodnom centre Bory Mall.

Salón elektromobilov 2021 v skratke

  • Výstava elektromobilov a plug-in hybridov dostupných na Slovensku
  • Exkluzívne slovenské premiéry elektromobilov uvedených na trh v roku 2021
  • Výrobcovia, distribútori a prevádzkovatelia nabíjacích staníc a infraštruktúry
  • Bohatý program plný prednášok, diskusií a dôležitých informácií

Všetky potrebné informácie o výstave Salón elektromobilov 2021 budú postupne pribúdať na stránkach e-salon.sk a mojelektromobil.sk, ako aj na našich sociálnych sieťach Facebook a Instagram.

 

24. júna 2021

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+