MojElektromobil

Na akcii Salón Elektromobilov 2021 Bratislava si budete môcť pozrieť aj ponuku elektrických bicyklov od firmy Ecoride. Vystavených tu bude deväť modelov na čele s elektrickým chopperom s dojazdom až 120 kilometrov.

Výkonný elektrický chopper

Firma Ecoride ponúka na svojom webe rôzne bicykle, ktoré sú vybavené pomocným motorčekom. Nájdete tu naozaj mnoho modelov, no plne elektrický chopper TWIN SE z nich rozhodne vyčnieva. Ide o najzaujímavejšiu novinku tohto leta, ktorú si môžete kúpiť v rôznych výkonnostných verziách s odlišnou výbavou. Výkon sa pohybuje od 1200W do 2000W s maximálnou rýchlosťou do 45 km/h. Samozrejme, tieto parametre už vôbec nie sú len na zábavu, ale ide o seriózne vozidlo vhodné najmä do mesta.

Dokazuje to aj fakt, že elektrický chopper je možné prihlásiť na polícii s pridelením evidenčného čísla. Minimálny vek pre riadenie takto prihláseného vozidla je 15 rokov a vodičským preukazom skupiny Am. Zároveň je teda potrebné dodržiavať všetky pravidlá cestnej komunikácie v krajine, v ktorej budete jazdiť. Na základe konkrétnej verzie je možné obmedzovať výkon, respektíve maximálnu rýchlosť kolobežky na 25, 35 alebo 45 km/h. Chopper je napájaný cez li-ion batériu s napätím 60V a kapacitou 20 Ah.

V tejto konfigurácii je deklarovaný dojazd 60 kilometrov na jedno nabitie. Zakúpiť si môžete tiež verziu s dvomi batériami, pri ktorej sa maximálny dojazd adekvátne zvýši až na 120 kilometrov. Nabíjanie je riešené cez dodávanú nabíjačku a trvá 6 až 8 hodín. Najlepšie verzie sú vybavené alarmom, imobilizérom, hliníkovými diskami, prídavným sedadlom či odkladacím priestorom. Maximálna nosnosť je až 157 kilogramov, čo v niektorých prípadoch môže postačovať aj pre dve osoby. Do predaja sa čoskoro dostane verzia aj s Full LED svetlami.

Priamo na akcii Salón Elektromobilov 2021 Bratislava bude vystavených až 9 elektrických bicyklov, v rátane elektrického chopperu TWIN SE.

Salón Elektromobilov 2021 Bratislava

Akcia Salón Elektromobilov 2021 Bratislava je špecializovaná výstava elektromobilov a plug-in hybridov, ktorá dáva priestor najnovším elektrifikovaným vozidlám, súvisiacim technológiám a odborným prednáškam. Zaujímavá je tak určite nielen pre fanúšikov elektromobilov, ale aj širokú verejnosť, ktorá sa chce dozvedieť viac informácií o nastupujúcom trende e-mobility. Akcia sa uskutoční v termíne od 25. do 27. júna 2021 v obchodnom centre Bory Mall.

Salón elektromobilov 2021 v skratke

  • Výstava elektromobilov a plug-in hybridov dostupných na Slovensku
  • Exkluzívne slovenské premiéry elektromobilov uvedených na trh v roku 2021
  • Výrobcovia, distribútori a prevádzkovatelia nabíjacích staníc a infraštruktúry
  • Bohatý program plný prednášok, diskusií a dôležitých informácií

Všetky potrebné informácie o výstave Salón elektromobilov 2021 budú postupne pribúdať na stránkach e-salon.sk a mojelektromobil.sk, ako aj na našich sociálnych sieťach Facebook a Instagram.

 

16. júna 2021

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+