MojElektromobil

Po sérii stretnutí Smart Roadshow 2019 prichádza najväčšia špecializovaná výstava elektromobilov na Slovensku. Salón elektromobilov 2020 bude prebiehať od piatka 24. januára 2020 do nedele 26. januára 2020 v obchodnom centre Bory Mall v Bratislave.

Salón elektromobilov 2020 v skratke

  • Výstava elektromobilov a plug-in hybridov dostupných na Slovensku
  • Exkluzívne slovenské premiéry elektromobilov uvedených na trh v roku 2020
  • Výrobcovia, distribútori a prevádzkovatelia nabíjacích staníc a infraštruktúry
  • Bohatý program plný prednášok, diskusií a dôležitých informácií
  • >>> Registrácia na salón zadarmo <<< 

Tesla Model 3: Nová éra elektromobility

Po úspechoch elektromobilov Tesla Model S a Tesla Model X sa pozornosť celého sveta upriamila na novinku – Tesla Model 3. Tá má byť dostupnejšou verziou prémiového sedanu a SUV a priniesť esenciu a to najdôležitejšie z predchádzajúcich modelov do nižšej triedy. Stále je to však plnohodnotná Tesla, vrátane pokročilého autopilota, obrovskej stredovej konzoly, minimalistického dizajnu a fantastického dojazdu.

Vyskúšajte si Tesla Model 3 aj v Bratislave!

Chceli by ste sa povoziť v Tesle Model 3? Počas výstavy Salón elektromobilov 2020 na to budete mať skvelú príležitosť vďaka partnerovi DriveTesla.sk. Spoplatnenú jazdu sprostredkuje portál NaTesle.sk, kde si môžete vybrať dĺžku a termín jazdy a zajazdiť si tak budete môcť priamo počas konania Salónu elektromobilov 2020, kedy budete v Bratislave.

Súťaž o 5 x polhodinovú jazdu na Tesla Model 3

DriveTesla.sk ako partner výstavy Salón elektromobilov 2020 do sútaže venoval päť poukazov na zážitkovú jazdu na elektromobile Tesla Model 3 Performance. Päť šťastlivcov z radu registrovaných účastníkov výstavy tak bude mať možnosť na vlastnej koži okúsiť elektromobilitu a získa nezabudnuteľný zážitok.

Registrácia, program a podrobnosti

Všetky potrebné informácie o výstave Salón elektromobilov 2020 budú postupne pribúdať na stránkach e-salon.sk a mojelektromobil.sk, ako aj na sociálnych sieťach Facebook a Instagram.

Bezplatná registrácia na podujatie už prebieha. Jej absolvovaním budete zaradení do žrebovania o viaceré výhry, pričom na výstave automaticky, ako darček, získate Kalendár elektromobilov pre rok 2020.

Kompletný program podujatia nájdete na oficiálnej stránke e-salon.sk v sekcii Program, prípadne v tomto článku.

 

17. januára 2020

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+