MojElektromobil

Už len necelé dva týždne nás delia od najväčšej výstavy elektromobilov na Slovensku. Salón Elektromobilov 2020 prebehne v termíne 24. až 26. januára 2020. V nákupnom stredisku Bory Mall v Bratislave sa pod jednou strechou zíde najväčšie zastúpenie elektromobilov a plug-in hybridov dostupných na Slovensku. 

Salón Elektromobilov 2020 zastrešujú naslovovzatí odborníci z radov výrobcov a distribútorov elektromobilov i prevádzkovateľov nabíjacích staníc, ktorí si pripravili panelové diskusie, prednášky a prezentácie plné zaujímavých informácií a poznatkov. Vďaka tomu sa môžete dozvedieť všetko, čo vás o elektromobilite zaujíma. 

Hyundai s elektrickými novinkami

Medzi významných účastníkov patrí aj slovenské zastúpenie automobilky Hyundai so svojou flotilou vozidiel Kona Hybrid, Kona Electric, IONIQ Plug-in hybrid a IONIQ Electric. Okrem statickej prezentácie aktuálneho portfólia elektrifikovaných modelov Hyundai si návštevníci budú môcť jazdu na nich aj vyskúšať. Hyundai pripravil pre záujemcov možnosť otestovať elektrický IONIQ a elektrickú KONU. A každý, kto testovaciu jazdu absolvuje, získa od Hyundai aj malé prekvapenie.

Okrem vystavených vozidiel a testovacích jázd sa zástupcovia Hyundai predstavia aj v diskusnej časti Salónu Elektromobilov. V sobotu 25. 01. o 13.30 sa pokúsia odpovedať na otázku, či je budúcnosť mobility ukrytá vo vodíkových pohonoch. A v nedeľu 26. 01. o 16.00 Hyundai priblíži svoju víziu do roku 2025

Hviezdou bude nepochybne nový Hyundai KONA Electric, ktorý je prvým elektrickým subkompaktným SUV v Európe. Táto prelomová novinka kombinuje pôsobivý elektrický dojazd až 449 km na jedno nabitie so štýlovým dizajnom, modernými bezpečnostnými technológiami v SUV balení – a to bez kompromisov. 

Všetky informácie o e-mobiloch Hyundai a možnosť zarezervovať si testovaciu jazdu nájdu návštevníci v stánku Hyundai, v ktorom sú pripravené prezentačné materiály a školení poradcovia.

Výhra: Hyundai IONIQ Electric na celý týždeň

Registrovaní účastníci výstavy Salón Elektromobilov 2020 sú automaticky zapojení do žrebovania o rôzne ceny vrátane zážitkových jázd na elektromobiloch, kalendára elektromobilov či zapožičania vozidiel na rôzne časové obdobia – deň, víkend alebo týždeň. Na šťastných výhercov čakajú aj ďalšie hodnotné ceny, preto neváhajte a registrujte sa ešte dnes. 

Jednou z lákavých výhier je možnosť získať Hyundai IONIQ Electric na celý týždeň. Bezplatná registrácia je už spustená a prebieha na oficiálnej stránke výstavy Salón Elektromobilov 2020, kde nájdete aj ďalšie podrobnosti, vrátane programu podujatia. 

>>> Registrácia zadarmo <<< 

Hyundai IONIQ 2019

Hyundai je hlavný partner podujatia Salón Elektromobilov 2020 v Bory Mall.

15. januára 2020

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+