MojElektromobil

Už pár týždňov pravidelne unikajú obrázky pripravovaného elektrického ťahača Tesla Semi. Tento ťahač je už testovaný aj v reálnej premávke a ďalší obrázok prichádza z Texasu, kde bolo vozidlo odfotené priamo v blízkosti miestneho sídla spoločnosti Tesla. Ťahač si na obrázku nižšie veselo parkuje vedľa susediacich elektromobilov Tesla Model 3 a Tesla Model X.

Náš tip
TESLA SEMI ZACHYTENÁ STOVKY KILOMETROV OD SVOJEJ „ZÁKLADNE“. ČO TAM ROBILA?

Tesla Semi a Pepsico

Aktuálne už má Tesla niekoľko veľkých zákazníkov, ktorí potvrdili predbežné objednávky pre desiatky elektrických ťahačov. Jedným z veľkých zákazníkov je aj známa spoločnosť Pepsico. Práve na udalosti spoločnosti Pepsico nechýbal ani jeden z funkčných prototypov elektrického ťahača Tesla Semi. Viac uniknutých obrázkov si môžete prezrieť vo fotogalérii nižšie.

Elektrický ťahač Tesla Semi zachytený v Texase!

Elektrický ťahač Tesla Semi by mal prísť oficiálne na trh približne v priebehu roka 2020. Niekoľko kusov si predbežne zaregistroval aj známy e-shop Alza. Je tak možné, že model Tesla Semi pribudne do portfólia elektrických vozidiel v rámci tohto e-shopu.

FOTOGALÉRIA

Zdroj: electrek.co 1, 2

 


Už Vám nič neujde!

Prihláste sa na odber noviniek súvisiacich s týmto vozidlom

23. marca 2018

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+