MojElektromobil

Prvý slovenský podcast zameraný na elektromobilitu, „Na plný prúd“, z produkcie Slovenskej asociácie pre elektromobilitu (SEVA), je tu opäť s novou časťou. Najnovšie si posvietil na konferenciu eFleet Day 2024, ktorá prebehne už 10. apríla 2024 v x-bionic® sphere, Šamorín.

Dlhší program, dvojnásobne väčší priestor pre vystavovateľov, väčšia kapacita pre účastníkov a ešte viac praktických informácií zo sveta firemnej elektromobility – to je tretí ročník jedinečnej konferencie, ktorá privíta odborníkov na elektromobilitu, zástupcov kľúčových inštitúcií a predajcov elektrických vozidiel ale hlavne zástupcov firiem, ktoré majú záujem o rozvíjanie ekologickej dopravy.

Registrácia už bola spustená. Pre prvých záujemcov sú vstupenky dostupné za špeciálnu uvádzaciu cenu! Prečo táto konferencia vlastne vznikla a čo všetko pripravuje v rámci najnovšieho ročníka? Ktorým témam bude venovaná pozornosť? Kto by na konferencii nemal chýbať?

Podrobnosti o konferencii eFleet Day 2024 v najnovšej časti podcastu Na plný prúd prezradil Michal Chabada z portálu Môjelektromobil.sk. Informácie nájdete aj na novej stránke konferencie eFleet Day 2024.

Podcast v ktorom sa dozviete všetky potrebné informácie si môžete vypočuť na podcastových platformách:

Prípadne využite nižšie vložený prehrávač platformy Spotify.

Náš tip
Podcasty o elektromobiloch: Zaujímavé informácie a názory podané príjemnou formou
27. februára 2024

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+