MojElektromobil

Porsche Taycan žne úspechy na celom svete a dostáva veľmi pozitívne hodnotenia aj od zarytých „petrolheadov“. Športový elektromobil dostal aj „kombi“ verziu s väčším uložným priestorom a upravenou karosériou. Pozrite sa ako vyzerá na cestách.

Taycan Cross Turismo podľa Bjorna Nylanda videlo na nórskych cestách už viac fanúšikov. Taycan bez kamufláže pravdepodobne znamená finálny dizajn tejto verzie Taycanu. Produkčná verzia bude oficiálne predstavená na začiatku budúceho roka.

Porsche túto verziu Taycanu musel posunúť kvôli komplikáciám v súvislosti s prebiehajúcou pandémiou. Aktuálne automobilka ponúka výkonnostné verzie 4S, Turbo a Turbo S a oficiálne sa predáva aj na Slovensku. Náš test verzie Taycan 4S si prečítajte tu.

Porsche Taycan Cross Turismo (Foto: Porsche)
Oficiálna fotografia Porsche Taycan Cross Turismo (Foto: Porsche)
8. októbra 2020

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+