MojElektromobil

Porsche rozhodne netrie biedu. Pri príležitosti vstupu elektromobilu Taycan na trhy Blízkeho východu a Afriky jeho reklama rozsvietila najvyššiu budovu sveta – Burj Khalifa v Dubaji.

Porsche v 3-minútovej svetelnej show na mrakodrape zobrazuje svoju históriu a elektrický Taycan predstavuje ako novú éru svojej existencie. Pri pozeraní tejto show vám zaručene po tele prebehnú zimomriavky.

Porsche Taycan na Burj Khalifa (Zdroj: Porsche)
Reklama na Porsche Taycan na mrakodrape Burj Khalifa v Dubaji (Zdroj: Porsche)

Reklamu prehrali na ploche 33-tisíc metrov štvorcových do celej výšky budovy – 828 metrov. Ide o najväčšiu reklamnú plochu na svete a za 3-minútový spot si tu zákazník zaplatí najmenej 58 000 € (350 000 AED). Cena sa ďalej navyšuje podľa času a dňa zobrazenia.

Porsche Taycan sa teší solídnym predajom a je momentálne najlepším športovým elektromobilom na svete. Pre praktickejšie využitie automobilka privedie na trh aj verziu Taycan Cross Turismo, ktorý aktuálne testuje. Prednedávnom ho videli bez kamufláže v Nórsku.

 

29. októbra 2020

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+