MojElektromobil

Kapacita batérie ako aj ďalšie vylepšenia by mali byť obsahom práve novej generácie modelu Nissan Leaf pre rok 2019. Predošlé úniky informácií predpokladajú tiež novú pohonnú jednotku pre ďalšiu generáciu elektromobilu. Nový model by mal obsahovať 60 kWh batériu, ktorej bude sekundovať elektromotor s výkonom 160 kW.

Náš tip
NISSAN ROZŠIRUJE PREDAJ NOVÉHO MODELU LEAF NA 7 ĎALŠÍCH TRHOV!

Nový Nissan Leaf pre rok 2019

Pripravovaný model navyše ponúkne aj nové batériové články, ktoré by mali pochádzať z dielne spoločnosti LG spolu s novým termálnym manažmentom. Očakáva sa tiež podpora rýchleho DC nabíjania. Táto pripravovaná generácia by mala byť oficiálne predstavená už v priebehu nasledujúcich mesiacov a uvedenie na trh príde pravdepodobne do konca tohto roka.

Teraz prichádzajú prvé fotografie testovacích vozidiel Nissan, ktoré sa objavili v južnej Kalifornii. Zaujímavosťou je prítomnosť hybridných vozidiel Nismo e-Power, ktoré boli oficiálne spustené v Japonsku a na svoje uvedenie na americký trh ešte stále čakajú. Tieto vozidlá však na fotografiách vyššie dopĺňa vozidlo veľmi nápadne podobné práve elektrickému modelu Leaf. Vozidlo je čiastočne maskované a práve preto je možné, že japonský výrobca aktívne testuje svoju novú technológiu v reálnej premávke.

Zdroj: electrek.co


Už Vám nič neujde!

Prihláste sa na odber noviniek súvisiacich s týmto vozidlom

19. februára 2018

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+