MojElektromobil

Nový Nissan LEAF 2018 bol opäť ocenený. Tentokrát dostal cenu za najlepší elektromobil na odovzdávaní cien DieselCar a EcoCar. Je to trošku smiešne, že práve magazín s názvom diesel ocenil elektrické auto, no aj oni sa musia adaptovať novým trendom a ísť s dobou. Nový LEAF bol ocenený hlavne preto, lebo sa jedná o elektromobil pre masy.

Náš tip
JAPONSKÝ NISSAN PLÁNUJE 3 ĎALŠIE PLNE ELEKTRICKÉ MODELY. PREDAL UŽ 100 000 ELEKTROMOBILOV LEAF NA DOMÁCOM TRHU
Nissan LEAF 2018

Ian Robertson z DieselCar a EcoCar magazínu povedal:

“Keď sa pozriete na nový Nissan LEAF, uvidíte obrovský progres, ktorý spoločnosť Nissan dosiahla so svojím najnovším vozidlom. Dosahuje dojazd až 270 kilometrov a jeho nabíjanie je podstatne rýchlejšie, ako bolo v predošlých modeloch. Na 80 percent sa nabije už za hodinu a jeho zvýšený výkon a krásny dizajn z neho môžu urobiť veľmi žiadané vozidlo. Týmto otváre cestu k elektromobilite pre širšie publikum.”

Nissan LEAF 2018

Alex Smith z Nissan motor GB dodal:

“Od prvého predstavenia LEAFU vo Veľkej Británii stanovilo toto vozidlo normu, podľa ktorej sa hodnotia všetky ostatné elektromobily. Zatiaľ čo iní pracujú na svojej prvej generácii, LEAF je už o krok ďalej, čím si upevňuje pozíciu referenčného vozidla aj do budúcna.”

Zdroj: insideevs.com


Už Vám nič neujde!

Prihláste sa na odber noviniek súvisiacich s týmto vozidlom

15. mája 2018

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+