MojElektromobil

Ešte v roku 2017 sme sa vám prihovárali z webu eAutoPortal.sk, no v októbri 2018 prišlo k zmene názvu na MôjElektromobil.sk. Od tohto momentu prešli už dva roky, a preto by sme radi s našimi čitateľmi oslávili naše druhé narodeniny. V tejto súvislosti sme si pre vás pripravili narodeninovú súťaž o jazdy na najvýkonnejšej Tesla Model 3 Performance!

Už dva roky vám každý deň prinášame čerstvé novinky zo sveta elektromobility. Aktuálne informácie dopĺňame aj o testy áut z radu elektromobilov a plug-in hybridov. Tak ako po minulé roky, aj teraz sa do súťaže môžete zapojiť vyplnením jednoduchého dotazníka, ktorý nám pomôže robiť náš obsah ešte kvalitnejšie.

Súťaž trvá od dnes, 2. decembra 2020 do 20. decembra 2020 a následne presne na Štedrý deň vyžrebujeme a zverejníme piatich výhercov, ktorí budú môcť okúsiť zrýchlenie najvýkonnejšej Tesla Model 3 Performance s dvojicou elektromotorov.


Už Vám nič neujde!

Prihláste sa na odber noviniek súvisiacich s týmto vozidlom

3. decembra 2020

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+