MojElektromobil

Už v priebehu minulého týždňa sme mohli byť svedkami dvoch video ukážok z dielne automobilky Mercedes-Benz. Tá prezradila aj prvé kontúry svojho pripravovaného elektromobilu. Prezrieť sme si mohli predné, ale aj zadné svetlomety, či prakticky kompletnú zadnú časť vozidla spolu s interiérom. Tieto úniky teraz obohacujú ďalšie ukážky v podobe fotografií a videa.

Náš tip
MERCEDES-BENZ PRINÁŠA ĎALŠÍ „TEASER.“ TENTOKRÁT INTERIÉR ELEKTRICKÉHO MODELU EQC | VIDEO
Náš tip
MERCEDES-BENZ UKAZUJE ĎALŠÍ „TEASER“ NA NOVÝ ELEKTROMOBIL EQC. TAKTO VYZERÁ ZADNÁ ČASŤ | VIDEO

Mercedes-Benz EQC

Tentokrát fotografie a videá takisto poukazujú na kontúry vozidla, prichádza pohľad zboku, ale opäť aj do interiéru, avšak z nových uhlov pohľadu. Prezrieť si tak môžeme aj multifunkčný volant, ovládacie prvky na dverách samotného elektromobilu, samotné vyhotovenie a prešívanie interiéru, ale aj ďalšie dizajnové črty v rámci exteriéru.

Na nový elektromobil sa už skutočne veľmi tešíme a plnohodnotný článok s technickými špecifikáciami, ale aj prvými oficiálnymi obrázkami vám prinesieme v samostatnom článku po plánovanom oficiálnom predstavení vo švédskom Štokholme.

Zdroj: electrek.co

3. septembra 2018

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+