MojElektromobil
Miroslav Schwamberg 1. augusta 2018

Tento štvordverový model sa najskôr začne predávať na domácom, čínskom trhu. Neskôr by sa ale mohol dostať aj do Európy. Jeho dvaja predchodcovia, 01 crossover a 02 SUV sú už potvrdené, budú sa v Európe predávať. Rovnako ako jeho súrodenci, bude tento model k dispozícii s benzínovým motorom a aj elektrickým pohonným ústrojenstvom. Očakávajú sa benzínové motory s turbom. Objemovo sa bude jednať o 1,5l alebo 2l variant. Čisto na elektrický pohon dokáže vozidlo prejsť 40 kilometrov.

Zaujímavá  pridaná hodnota

Modely značky Lynk&Co obsahujú množstvo technologických vecičiek a 03 nebude výnimkou. Príde s veľkými dotykovými obrazovkami a ponúkne pripojenie na internet. Taktiež bude obsahovať tlačidlo „Share“, ktoré používateľom dovolí prístup do automobilu pomocou dočasného digitálneho kľúča, ktorý bude zaslaný do ich smartfónu.  Vozidlo ponúkne tradičný štvordverový dizajn sedanu.

Náš tip
PRÍDE NOVÁ ŠKODA OCTAVIA 4. GENERÁCIE AJ AKO HYBRID?

Lynk&Co je stále pomerne novou značkou, no dopyt po ich vozidlách je veľmi vysoký. Minulý rok, keď sa začal predávať model 01, firma hovorí, že za prvých 137 sekúnd dostala okolo 6000 objednávok. Tým nastavila nový svetový rekord najrýchlejšie sa predávajúceho vozidla.

Zdroj: autocar.co.uk

1. augusta 2018
Fotománia

+