MojElektromobil

1. až 2. októbra tohto roka sa v Trnave odohrá 24-hodinový hackathon, ktorý vznikol v spolupráci s Trnavským samosprávnym krajom, Krajskej inovačnej a rozvojovej agentúry a inovačného štúdia Kiuub. Hlavou programu je KIRATON a jeho cieľom je zlepšenie životnej úrovne obyvateľov v kraji.

KIRATON prichystá hackathon pre nadšencov elektromobility

Poďme si povedať, v čom bude celá akcia spočívať. Jednotlivé tímy budú v priebehu 24 hodín hľadať riešenia na dve výzvy. Tou prvou bude podpora elektromobility v kraji a tou druhou zas podpora tvorby projektov. Rastúci záujem o elektromobilitu je aktuálne jedným z najvýraznejších trendov. Akcia je organizovaná v spolupráci s hlavným partnerom podujatia ZSE Drive.

Prechod na elektromobilitu je dôležitou výzvou, ktorá hľadí na našu budúcnosť. Prihlásené tímy budú hľadať odpoveď na otázku, ako by mohol kraj podporovať rozvoj a adopciu elektromobility medzi obyvateľmi.

Celý hackathon bude o nápadoch a spolupráci jednotlivých inovátorov, marketérov, architektov, urbanistov, dizajnérov a ďalších aktívnych jedincov v kraji. Na podujatie je možné sa prihlásiť ako jednotlivec či ako 4-5 členný tím. Ten, kto prinesie to najlepšie riešenie, vyhrá 2 000 €. Viac informácii sa dozviete na webovej stránke KIRATON. Event môžete sledovať aj na platformách Facebook a LinkedIn.

28. augusta 2021

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+