MojElektromobil
Miroslav Schwamberg 25. júna 2018

Kia posilňuje ponuku svojich elektrických modelov pridaním aktuálneho modelu Niro EV. Exteriér automobilu sme už mali možnosť vidieť na fotografiách, teraz sa pozrieme na jeho interiér.

Náš tip
ELEKTROMOBIL KIA NIRO EV PONÚKNE DOJAZD NA ÚROVNI VIAC AKO 350 KILOMETROV

Detaily na videu

Objavilo sa video, ktoré interiér novinky ukazuje v plnej kráse. Pozrite sa s nami na sedem minútové video, ktoré je celé v španielčine, no prvé 4 minúty sú k disopzícii aj anglické titulky. Video natočil Jose Guerero a ako môžete vidieť, že z automobilu je nadšený. Interiér je prepracovaný do detailov, výrobca myslel prakticky na všetko. Nachádza sa tu zasúvateľný držiak na poháre, ktorý je v vsunutý do operadla. To navyše obsahuje nabíjaciu plochu pre bezdrôtové nabíjanie. Nechýbajú ani dve 12 voltové zásuvky a jeden USB slot. Na videu taktiež môžete vidieť palubovku,  ktorá je zložená prevažne z displejov. Kamera sa potom presunie dozadu a odhalí nám veľkosť kufra.

Kia Niro EV by sa mala dostať do predaja v druhej polovici tohto roka. Prvou krajinou, kde bude možné novú Kiu zakúpiť bude ako inak, Kórea. Uvidíme či a kedy sa dostane aj na európske trhy.

Zdroj: insideevs.com

25. júna 2018
Fotománia

+