MojElektromobil

Minulý mesiac sme spustili možnosť podporiť náš portál. Do dnešného dňa evidujeme už desiatky príspevkov od našich podporovateľov, ktorí majú možnosť vyhrať celkovo 19 jázd na Tesle Model 3.

Prvých 5 výhercov

Dnes sme vyžrebovali prvých päť výhercov. Tu sú ich mená:

 • Marcel Pavlík
 • Kristian Kratochvil
 • Juraj Chrien
 • Miloš Kroupa
 • Milan Tóth

Srdečne gratulujeme. Viac informácií o jazde pošleme výhercom priamo na e-mail.

Aktualizované 1.3.2019:

Poznáme mená ďalších piatich výhercov

Do osudia nám za uplynulý čas pribudlo opäť množstvo našich podporovateľov. Nastal preto čas na druhé žrebovanie. Ďalšími piatimi výhercami jazdy na Tesle Model 3 sú:

 • Ladislav Boroň
 • Jozef Knotek
 • Peter Kolaja
 • Miroslav Dovina
 • Ján Gáfrik

Srdečne gratulujeme. Viac informácií o jazde pošleme výhercom priamo na e-mail.

Ako bude prebiehať jazda?

Jazdu na Tesle Model 3 zabezpečí redakcia v spolupráci s NaTesle.sk. Jazdiť bude výherca spolu s inštruktorom. Po 10 minútovom zoznámení bude mať možnosť vyskúšať si auto naplno na dohodnutej trase cca 20 minút. Dostupné jazdy budú v priebehu roka, kedy sa Model 3 reálne objaví aj na Slovensku. Ak výherca nebude chcieť čakať na Model 3, môže si po dohode s redakciou vybrať alternatívu v podobe 30 minútovej jazdy na Tesla Model S 90D.

Bez reklám

Ako ste si všimli, portál momentálne funguje bez bannerovej reklamy. Náš príjem sa snažíme z časti vykryť spoluprácami so zaujímavými partnermi tak, aby sme zbytočne nezahltili web bannerovou inzerciou. Je v našom záujme udržať tento stav čo najdlhšie. Naša redakcia sa rozhodla hľadať podporu aj priamo u vás, našich čitateľov. Vytvorili sme možnosť podporiť náš portál sumou, ktorá nám pomôže ďalej rozvíjať MojElektromobil.sk a spraviť z neho výnimočný projekt.

Podporte nás a vyhrajte – čas máte do konca marca

Pre čitateľov sme pripravili dva balíčky. Líšia sa vo výške sumy, ktorou nás môžete podporiť a aj darčekmi, ktoré sme si pripravili. Všetci čitatelia a priaznivci elektromobility majú ešte stále šancu podporiť nás a zaradiť sa tak do žrebovania o jazdu na Tesle. Môžu tak urobiť ešte do 31.3.2019.

Kalendár elektromobilov 2019: veľkosť A3 si pokojne zavesíte na stenu

Balíček A je podpora sumou 18 eur. Zaslaním symbolickej sumy podporíte portál o elektromobilite na Slovensku MôjElektromobil.sk a ako odmenu dostanete nástenný kalendár MôjElektromobil 2019 vo formáte A3. Pre balíček A Vás ako bonus zaradíme do žrebovania o 19x jazdu na elektromobile Tesla Model 3.

Ako odmenu získate:

 • nástenný kalendár MôjElektromobil 2019 (poštovné a balné je zadarmo),
 • zaradenie do žrebovania o 19x jazdu na elektromobile Tesla Model 3.

Balíček B je podpora vo výške 12 eur. Zaslaním symbolickej sumy 12 eur (čo vychádza len jedno euro mesačne) podporíte portál o elektromobilite na Slovensku MôjElektromobil.sk.

Ako odmenu získate:

 • nástenný kalendár MôjElektromobil 2019 (poštovné a balné je zadarmo).

Podporiť náš môžete priamo cez náš e-shop. Partnerom Kalendára elektromobilov 2019 je spoločnosť Greenway.

1. marca 2019

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+