MojElektromobil

Na oficiálny YouTube kanál niekto omylom zverejni video so zábermi interiéru pripravovaného elektromobilu ID.3 od nemeckej automobilky VW. Video bolo rýchlo odstránené, video však neuniklo bystrým očiam novinárov.

ID.3 je prvý elektrický model značky, ktorý je od základu vyvíjaný ako elektrické vozidlo. Môžeme teda očakávať kratšiu prednú kapotu a vyššie položenú kabínu, keďže v podvozku sa nachádza batéria. Tá bude mať maximálnu veľkosť 77 kWh a k dispozícii budú tri verzie s rôznymi dojazdmi.

Podobný dizajn sme u Volkswagenu ešte nevideli. Zaujme veľký displej infotainmentu a jeho úplne novo vyzerajúci operačný systém. Volič smeru jazdy je pripevnený na páke na pravej strane volantu, čo môžeme vidieť u modelov Tesly alebo BMW i3.

13. júla 2019
Zdroj: YouTube

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+