MojElektromobil

Doposiaľ sme vám na našej stránke prinášali testy elektromobilov výhradne v textovej podobe. Už dlhšie sme sa však pohrávali s myšlienkou, že by sme okrem týchto klasických testov začali tvoriť aj videotesty. No a prvý z nich je oficiálne na svete.

Komfort a jazdná efektivita

Jeho hlavnou hviezdou je auto od spoločnosti Hyundai. Konkrétne ide o Hyundai Ioniq Electric. Ten sme už testovali približne dva roky dozadu, a tak sme si po istej dobe pripomenuli jeho výnimočné vlastnosti. Patrí medzi ne vysoký komfort z jazdy a skvelá jazdná efektivita. Elektrická verzia Ioniqu nás však opäť potešila aj svojim priestranným interiérom a inteligentným infotainmentom. Ak sa chcete o tomto aute dozvedieť niečo viac, prezrite si vyššie uvedené video. Samozrejme nás poteší konštruktívna kritika, ktorú môžete zanechať v komentároch.

 

1. augusta 2019

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+