MojElektromobil

Pre návštevníkov 28. ročníka bratislavského Autosalónu (v termíne 24.4. – 29.4.) si Hyundai pripravil niekoľko horúcich noviniek. Slovenskú výstavnú premiéru zažije v poradí už štvrtá generácia obľúbeného Hyundai Santa Fe. Robustné SUV prináša okrem nového dizajnu a veľkorysého priestoru aj množstvo inovatívnych bezpečnostných systémov.

„Hyundai Motor je už dlhšie lídrom v oblasti riešení mobility budúcnosti,“ povedal Andreas-Christoph Hofmann, člen predstavenstva Hyundai Motor Europe pre marketing a produkt. „Uvedením nového modelu Kona Electric posilňujeme naše ambície v oblasti stratégie výroby ekologických vozidiel. Je to automobil bez kompromisov – kombinujúci typ karosérie SUV s elektrickým pohonom. Reprezentuje progresívny charakter Hyundai. S Hyundai Motor je budúcnosť už dnes!“

K tým najpokročilejším patrí monitorovanie zadných sedadiel, ktoré upozorní vodiča pri opustení auta na osoby ostávajúce v kabíne (Rear Occupant Alert), alebo systém uzamykajúci dvere a chrániaci posádku auta, keď sa zozadu približuje iné vozidlo (Safety Exit Assist). Po prvý raz sa na Slovensku predstaví aj Kona Electric, prvé kompaktné SUV-B s čisto elektrickým pohonom a dojazdom vyše 480 km. Obe slovenské výstavné premiéry budú odhalené finalistkami súťaže Miss Slovensko 2018.

Na bratislavskom Autosalóne 2018 nebude chýbať ani nový Hyundai Santa Fe a elektromobil Kona Electric.
Náš tip
HYUNDAI TESTUJE SVOJ ELEKTRICKÝ MODEL KONA V MRAZIVÝCH PODMIENKACH! | FOTO

Nebude chýbať ani plug-in hybrid

K lákadlám stánku Hyundai, ktorý návštevníci nájdu v hale B2, budú patriť aj modely, ktoré boli uvedené na náš trh len nedávno. K takým patrí aj nový “hothatch” i30 N Performance, ktorý pod kapotou skrýva silu 275 koní. Návštevníci si môžu zblízka prezrieť aj najnovší prírastok v rodine i30, štýlový Fastback.

Na bratislavskom Autosalóne 2018 nebude chýbať ani nový Hyundai Santa Fe a elektromobil Kona Electric.

Na výstavnej ploche nebude chýbať ani najpredávanejší model kategórie SUV-C za rok 2017, Hyundai Tucson v limitovanej edícii Shadow, dizajnovo výrazné SUV Kona, ekologický plug-in hybrid IONIQ, priestranné kombi modely i30 a i40 či šikovné autá pre všetky generácie ix20 a i20 Active.

Zdroj: tlačová správa

24. apríla 2018

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+