MojElektromobil

Umiestnenie elektromobilu Tesla v reklame na nový Cadillac pritom nie je vôbec náhoda. Hoci reklamu priamo z dielne spoločnosti Tesla prakticky nemáme možnosť zhliadnuť, jej elektromobily sa stávajú terčom, ale aj predmetom mnohých iných reklám.

Náš tip
ŠKODA PRINÁŠA REKLAMU NA SUPERB. NARÁŽA NA TESLU VO VESMÍRE

Najnovšie aj Cadillac

Elektromobily Tesla využili vo svojich reklamách aj automobilky ako Nissan či BMW, pričom išlo o ľahko ofenzívnu tematiku. V tomto prípade ide o miernejšie počínanie, pretože Tesla sa mihne na diaľnici v pozadí nového Cadillacu. Nová séria reklám prichádza s heslom “Budúcnosť je tu!”

Ako môžete vidieť na reklame vyššie, výrobca prezentuje svoj systém “Super Cruise,” ktorý by mal byť práve konkurenciou pre autopilota od spoločnosti Tesla. V reklame od General Motors je pochopiteľne v popredí model Cadillac CT6. Ten prechádza popri elektromobile Tesla Model S pričom nechýba titulok, že výrobca ponúka “prvý systém riadenia na diaľnici so skutočne voľnými rukami.”

Páči sa vám nová reklama od spoločnosti General Motors? Máte radi súperenie medzi jednotlivými automobilkami? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Zdroj: electrek.co

21. marca 2018

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+