MojElektromobil

Milí priatelia elektromobility, prinášame vám aktuálne novinky z redakcie vášho portálu.

Kalendáre odoslané

Ďakujeme všetkým čitateľom, ktorí podporili portál MôjElektromobil.sk. V uplynulom týždni sme všetkým našim podporovateľom rozoslali sľúbené kalendáre. Kalendár vyzerá naozaj parádne a v redakcii sa už tešíme na december 🙂

Prvé žrebovanie jázd na Tesle Model 3

Už dnes večer žrebujeme prvých šťastlivcov, ktorí získajú jazdu na Tesle Model 3. Šanca na výhru je veľká, preto neváhaj, a pridaj sa k podporovateľom nášho portálu. Každý podporovateľ dodatočne získa aj náš kalendár.

Pre našich podporovateľov prinesieme aj ďalšie prekvapenia v priebehu celého roka.

Náš tip
SÚŤAŽ | Podporte portál a vyhrajte jazdu na Tesla Model 3. Kalendár elektromobilov 2019 pre každého zadarmo

Na Facebooku už iba výber článkov

Keďže máme záujem prinášať čoraz viac správ, rozhodli sme sa „nespamovať“ vás všetkými aj na Facebooku. Tam vám samozrejme budeme naďalej prinášať všetky dôležité novinky a najzaujímavejšie články. Ak máte záujem sledovať všetky správy, sledujte náš portál mojelektromobil.sk, prípadne si pridajte náš feed do vašej RSS čítačky.

RSS Autodiscovery

Pre jednoduchšie pridanie nášho feedu do vašej čítačky už máme k dispozícii tzv. autodiscovery. Do RSS čítačky tak stačí zadať iba adresu mojelektromobil.sk, a sama zistí adresu feedu.

Instagram

Nájdete nás už aj na Instagrame 🙂

Diskusie

V diskusiách na sociálnych sieťach sme benevolentní a akceptujeme aj iné názory. Viac však nebudeme tolerovať osočovanie, útočenie a irelevantné príspevky. Tieto budeme mazať, a v prípade potreby dotyčných aj blokovať. Ak zbadáte v diskusii takýto príspevok, neváhajte nás kontaktovať priamo na Facebooku.

15. februára 2019

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+