MojElektromobil

Pred niekoľkými týždňami sme mohli byť svedkami fotografií práve predprodukčného kusu pripravovaného elektromobilu s názvom Faraday Future FF91. Teraz prichádzajú ďalšie informácie o tomto kúsku, a to priamo z dielne výrobcu. Viac informácii o tomto elektromobile si môžete prezrieť na videu nižšie.

Náš tip
FARADAY FUTURE FF91 SA PRAVDEPODOBNE STANE REALITOU | FOTO
Náš tip
FARADAY FUTURE STÁLE ŽIJE, ELEKTROMOBIL FF 91 PLÁNUJE UVIESŤ NA TRH BUDÚCI ROK

Faraday Future FF91

“Vyrobili sme prvú predprodukčnú vzorku modelu #FF91 s použitím tisícov súčiastok od dodávateľov tej najvyššej úrovne z celého sveta. Pevne verím, že priemysel a používatelia budú využívať výhody “nových špeciálov,” ktoré sme všetci tak tvrdo vytvorili.” – hovorí priamo CEO spoločnosti YT Jia.

Video, ktoré vydala samotná spoločnosť Faraday Future ponúka samotnú ukážku toho, čo výroba tohto elektromobilu prináša. Pozrieť sa tak môžeme na vznik samotnej “kostry” elektromobilu, na pripájanie jednotlivých prvkov interiéru, ale aj na samotný finálny produkt, ktorý nakoniec opustí dielne výrobcu.

“Sprievodná správa z dielne Green Car Reports prezrádza, že spoločnosť Faraday plánuje v utorok oslavu tohto medzníka priamo v jej montážnom závode v kalifornskom Central Valley.” – prezrádzajú ďalšie informácie.

Zdroj: insideevs.com

30. augusta 2018

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+