MojElektromobil

Tesla plánuje v blízkej dobe spustiť mobilný servis v Českej a Slovenskej republike. Poteší tak nielen všetkých existujúcich majiteľov elektromobilov tejto značky, ale aj tých, ktorí s kúpou Tesly kvôli chýbajúcemu servisu zatiaľ váhali.

Tesla Mobile Service, ako sa služba oficiálne nazýva, je veľmi pohodlný spôsob riešenia servisných úkonov priamo u zákazníka. Mobilný servis dokáže podľa Tesly priamo na mieste vyriešiť až 80% všetkých servisných požiadaviek vrátane troch najčastejších problémov.

To všetko bez toho, aby muselo vozidlo opustiť parkovacie miesto. Tesla si s vami dohodne najvhodnejší čas, napríklad počas toho ako máte auto zaparkované doma či v práci.

Na to aby služba začala plnohodnotne fungovať musí Tesla nájsť vhodných zamestnancov. Tých už aktívne hľadá aj prostredníctvom svojej webstránky.

Požiadavky na technika mobilného servisu, ktorý bude mať na starosti región ČR a SR, sú 3-ročná prax v relevantnom obore, základná znalosť angličtiny, vodičský preukaz a ďalšie. Všetky informácie k pracovnej pozícii ako aj možnosť uchádzať sa o pozíciu nájdete priamo na stránkach Tesly.

Okrem pracovníkov mobilného servisu má aktuálne Tesla otvorené aj ďalšie pracovné pozície pre svoj nový servis v Prahe.

Mohlo by vás zaujímať

Náš tip
Dotácie na kúpu elektromobilov s novinkami: Budú aj na Tesly?
30. mája 2019
Zdroj: Foto: InsideEVs, Electrek

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+