MojElektromobil

Ponuka a dostupnosť elektromobilov sa medziročne opäť výrazne zlepšila, pribudlo množstvo zaujímavých modelov, a práve z tých teraz v jedinečnej ankete Elektromobil Roka 2023 powered by ČSOB leasing môžete vybrať najlepšie modely.

Každý úspešný hlas sa automaticky dostáva do súťaže o jednu zo série lákavých cien. Vyhrať môžete elektromobily a plug-in hybridy na víkend, prípadne na celý týždeň, vďaka čomu sa so svetom elektrických áut zoznámite v tej najlepšej možnej podobe. Nechýbajú ani ďalšie atraktívne ceny ako napríklad 365-dňové diaľničné známky či zážitkové jazdy na elektromobiloch Tesla.

Hlasovanie v piatom ročníku ankety Elektromobil Roka prebieha do 25. júna 2023. Počas tohto obdobia môže každý záujemca odovzdať svoj hlas, čím pomôže vybrať víťazov a súčasne sa zapojí do žrebovania o množstvo cien. Hlasovanie v ankete Elektromobil Roka 2023 powered by ČSOB Leasing bolo v porovnaní s minulými ročníkmi rozšírené a pridali sme tiež jednu špeciálnu kategóriu.

OPEL Grandland GSe na víkend!

Opel Grandland GSe je plug-in hybridné SUV, ktoré sa pýši dynamikou, štýlovosťou a zdatnosťou. Vozidlo využíva kombináciu 1,6-litrového zážihového motora s dvomi elektromotormi. Dokopy dosahujú výkon až 221 kW / 300 koní. Vozidlo sa môže pochváliť pohonom všetkých štyroch náprav, dobrou trakciou či výborným rozjazdom z miesta.

Opel Grandland PHEV TEST
Opel Grandland PHEV | Zdroj: Radovan Hlôška

Grandland GSe dokáže zrýchliť z 0 na 100 km/h za 6,1 sekundy a maximálne dokáže ísť rýchlosťou 235 km/h. Na čisto elektrický výkon však dosiahnete najviac 135 km/h, čo bohato vystačí bežnému používateľovi. Batéria má kapacitu 13,2 kWh, čo zabezpečí až 50 km jazdy na elektrický pohon.

Opel Grandland PHEV TEST
Opel Grandland PHEV | Zdroj: Radovan Hlôška

V automobile nájdeme aj unikátnu kalibráciu zavesenia kolies a riadenia, vzpery McPherson vpredu a viacprvkovú nápravu vzadu, tuhšie pružiny a tlmiče s technológiou selektívneho tlmenia. Vonkajší dizajn modelu Grandland s maskou Opel Vizor dopĺňajú štýlové motívy charakteristické pre rad GSe: 19-palcové disky z ľahkej zliatiny inšpirované oceneným konceptom Manta GSe, unikátny zadný difúzor a znak GSe na dverách batožinového priestoru. Vďaka jedinečnej ankete Elektromobil Roka 2023 powered by ČSOB Leasing môžete vyhrať model OPEL Grandland GSe na celý víkend. Stačí sa zapojiť do hlasovania a možno sa šťastie usmeje práve na vás.

Čo môžete vyhrať?

Hlasovaním v ankete Elektromobil Roka 2023 powered by ČSOB Leasing sa automaticky zapájate do žrebovania o zaujímavé výhry.  Výhry, ktoré potešia všetkých fanúšikov elektromobilov a poskytujú vám skvelú príležitosť ako si najnovšie elektrické vozidlá vyskúšať na vlastnej koži!

  • KIA EV6 na víkend
  • ŠKODA Enyaq iV na týždeň
  • OPEL Grandland GSe na víkend
  • Hyundai IONIQ 6 na týždeň

Okrem žrebovania o hlavné ceny, do ktorého je automaticky zapojený každý hlasujúci, je tu ešte šanca získať ďalšie skvelé odmeny. Ako? Veľmi jednoducho. Do ankety môžete pozvať vašich priateľov a známych, za čo vás patrične odmeníme. Informácie o tom, ako postupovať dostanete v potvrdzovacom e-maile po úspešnom zahlasovaní v ankete Elektromobil Roka 2023 powered by ČSOB Leasing.

Z tých hlasujúcich, ktorí do ankety pozvú aspoň troch alebo viacerých svojich známych, vyžrebujeme troch výhercov 365-dňovej diaľničnej známky, troch výhercov 30-minútovej testovacej jazdy na Tesla Model S Plaid od DriveTesla.sk a dvoch výhercov nabíjania od ZSE Drive (1 x mesačný program FLAT a 1 x mesačný program PARTNER).

Zdroj: ElektromobilRoka.sk

15. júna 2023

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+