MojElektromobil

Anketa Elektromobil roka 2021 powered by ČSOB leasing úspešne dorazila do svojho cieľa. Hlasovanie o najlepšie elektrické a plug-in hybridné automobily na slovenskom trhu za rok 2021 bolo uzatvorené. Nadišiel preto čas na vyhlásenie výhercov.

Súčasťou ankety bola aj možnosť pozývať priateľov a známych, aby ste si mohli zvýšiť svoju šancu na výhru. Hlasujúci, ktorý do ankety pozval najviac svojich známych, automaticky získal nárok na výhru od hlavného partnera AgeVolt. 

Slovenský výrobca nabíjacích systémov pre elektromobily AgeVolt má vo svojej ponuke množstvo inovatívnych riešení. A práve z tých si bude môcť vyberať výherca ankety  Elektromobil roka 2021 powered by ČSOB leasing, ktorý pozval najviac známych a priateľov. 

1000 € na celkovú objednávku

Voucher na 1 000 € od spoločnosti AgeVolt môže výherca využiť na nákup ktoréhokoľvek produktu z ponuky tohto slovenského výrobcu nabíjacích systémov pre elektromobily. Nezáleží na tom, či si zvolí nákup najlacnejšieho riešenia AgeVolt BASIC alebo hoci aj desať nabíjacích stĺpikov AgeVolt PILLAR. Úplne jedno je aj to akú konfiguráciu si zvolí. Zľavový voucher 1 000 € sa jednoducho uplatní na celkovú sumu objednávky s DPH.

Zdroj: AgeVolt

Výherca si môže zvoliť napríklad aj WALLBOX NEXT s montážou na stenu s pokročilými inteligentnými funkciami. Tento nabíjací systém je určený pre všetky vonkajšie aj vnútorné, verejné alebo privátne parkoviská, napr. administratívne budovy, hotely, reštaurácie a podobne. Konfigurácia zariadenia je plne prispôsobiteľná potrebám zákazníka. 

Nabíjačky AgeVolt sa pýšia množstvo pokročilých funkcií. Od systému stráženia neprekročenia hodnoty ističa, cez dynamické riadenie výkonu v reálnom čase podľa voľnej kapacity až po možnosť ovládania cez internet a automatické využívanie nízkej tarify. Vybrať si to najlepšie riešenie pre svoje potreby môže byť komplikované. AgeVolt preto výhercovi úplne prirodzene pomôže s výberom a zodpovie na akékoľvek sprievodné otázky. 

Foto: AgeVolt

Výherca voucheru od spoločnosti AgeVolt

Voucher na 1 000 € od hlavného partnera spoločnosti AgeVolt za pozvanie najväčšieho počtu hlasujúcich v ankete Elektromobil roka 2021 powered by ČSOB leasing vyhráva: Ján Kováč. S informáciami o ďalšom postupe bude kontaktovaný na e-mail, prostredníctvom ktorého sa zapojil do ankety. Srdečne gratulujeme!

Náš tip
Tisíce „benzíniek“ v mestách nikdy nebudú, nabíjacích bodov však áno
24. novembra 2021

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+