MojElektromobil

Ponuka a dostupnosť elektromobilov sa za ostatné roky náramne zlepšila, pribudlo množstvo zaujímavých modelov, a práve z tých teraz v jedinečnej ankete Elektromobil roka 2021 powered by ČSOB leasing môžete vybrať tie najlepšie modely.

Každý úspešný hlas sa automaticky dostáva do súťaže o jednu zo série lákavých cien. Vyhrať totiž môžete elektromobil na víkend, prípadne celý týždeň, vďaka čomu sa so svetom elektrických áut zoznámite v tej najlepšej podobe. Jednou z lukratívnych výhier je aj nový elektromobil Opel Mokka-e!

Hlasovanie v ankete Elektromobil roka 2021 powered by ČSOB leasing pozostáva zo štyroch hlavných a jednej bonusovej kategórie: Elektromobil, Elektrické SUV, Plug-in hybrid, Plug-in hybridné SUV a Aplikácia automobilky.

Hoci sa každý hlasujúci môže zapojiť iba raz, tí najaktívnejší majú možnosť výrazne zvýšiť svoje šance na výhru. Jeden z vás, ktorý do ankety pozve najviac svojich známych, automaticky vyhráva 1000 € voucher na nákup nabíjačky či akéhokoľvek iného produktu od AgeVolt. Známych môžete do ankety pozývať prostredníctvom vášho účtu na stránke ElektromobilRoka.sk.

Jednou z hlavných výhier je elektromobil Opel Mokka-e, ktorý môže byť váš na celý víkend. Stačí zahlasovať v ankete Elektromobil Roka 2021 powered by ČSOB leasing.

Opel Mokka-e na víkend

Elektromobil Opel Mokka-e je dizajnovo ladené auto, ktoré prichádza s viacerými zaujímavým prvkami. Agresívne futuristické tvary exteriéru nenechajú nikoho chladným. Ak k tomu pripočítame atraktívne farebné kombinácie, rozhodne sa je na čo pozerať. Nastavuje tak nový dizajnový smer pre mnohé budúce vozidlá značky Opel.

Mokka-e je však v prvom rade plnohodnotný elektromobil s optimálne nastavenými parametrami pre komfort a čo najdostupnejšiu cenu. V podvozku sa skrýva vysokonapäťová batéria s využiteľnou kapacitou 45 kWh, ktorá zabezpečí dojazd podľa normy WLTP do 322 kilometrov. Takáto hodnota bez problémov postačuje na každodenné dochádzanie do práce či jazdu v rámci mesta a do blízkeho okolia.

Opel Mokka-e
Foto : Radovan Hlôška

Elektromobil Opel Mokka-e zvládne aj dlhšie cesty, a to vďaka rýchlemu nabíjaniu s výkonom až 100 kW. V praxi to znamená, že z 10 na 80 percent sa batéria vozidlá dokáže nabiť už za 30 minút. Následne môžete pokračovať v jazde ďalších 150 až 250 kilometrov, v závislosti od rýchlosti a vášho štýlu jazdy.

Nabíjanie vysokonapäťovej batérie je možné aj pomaly, a to cez palubnú nabíjačku s výkonom 11 kW. To je vhodné používať pri dlhšom státí alebo doma. Týmto spôsobom nabíjania je batériu možné nabiť z 0 na 100 percent už za približne 4 hodiny. Svižnú akceleráciu zabezpečuje elektromotor s výkonom 100 kW a za zmienku stojí aj podpora Android Auto a Apple CarPlay.

Opel Mokka-e TEST
Foto: Radovan Hlôška

 

 

 

 

 

 

 

Náš tip
Elektromobil roka 2021 powered by ČSOB leasing: Predstavenie kategórie Elektrické SUV
15. novembra 2021

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+