MojElektromobil

Ponuka a dostupnosť elektromobilov sa za ostatné roky náramne zlepšila, pribudlo množstvo zaujímavých modelov, a práve z tých teraz v jedinečnej ankete Elektromobil roka 2021 powered by ČSOB leasing môžete vybrať tie najlepšie modely. Každý úspešný hlas sa automaticky dostáva do súťaže o jednu zo série lákavých cien.

Zapojiť sa do hlasovania je veľmi jednoduché. Stačí prejsť na web ElektromobilRoka.sk, zvoliť Hlasovanie a vybrať vašich favoritov v jednotlivých kategóriách. V poslednom kroku je potrebné zadať základné osobné údaje spolu s e-mailovou adresou. Následne, po odoslaní hlasov, vám pošleme na zadaný e-mail správu s odkazom pre potvrdenie vášho hlasovania.

Hlasovanie sa pomaly blíži ku koncu, no ešte stále máte príležitosť zapojiť sa. Dokonca môžete zvýšiť svoju šancu, že vyhráte. Čas máte presne do 22. novembra, kedy anketa úspešne dorazí do cieľovej roviny.

Zvýšte svoje šance na výhru

Hoci sa každý hlasujúci môže zapojiť iba raz, tí najaktívnejší majú možnosť výrazne zvýšiť svoje šance na výhru. Do ankety môžete totiž pozvať vašich priateľov a známych, za čo vás patrične odmeníme.

Ten hlasujúci, ktorý do ankety pozve najviac svojich známych, automaticky vyhráva 1000 € na nabíjačku od AgeVolt. Známych môžete do ankety pozývať prostredníctvom vášho účtu na stránke ElektromobilRoka.sk. Predmetný účet vám bude vygenerovaný automaticky po úspešnom zapojení do hlasovania.

Zdroj: AgeVolt

Podrobné podmienky a pravidlá ankety nájdete priamo na webe ElektromobilRoka.sk.

 

 

 

 

 

 

Náš tip
Elektromobil roka 2021 powered by ČSOB leasing: Predstavenie kategórie Elektrické SUV
19. novembra 2021

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+