MojElektromobil

Tesla má momentálne veľmi slušné porftólio vozidiel. Najlacnejší a zároveň aj najnovší Model 3, obľúbený Model S, elektrické SUV Model X či pripravované novinky Model Y a Roadster druhej generácie. Ktorým z nich však jazdí samotný šéf americkej automobilky? Elon Musk odpovedal cez svoj Twitter.

Elon Musk konečne odhalil, ktorou Teslou jazdí. Ide o Model S Performance. Avšak nezostáva len pri jednom aute. Keď ho nevidíte v Modeli S, pravdepodobne presadne do Modelu 3. V prípade, že ide niekam s deťmi, najradšej štartuje Model X. Najviac si pochvaľuje akceleráciu.

Toto sú autá, ktorými jazdí Elon Musk

Tesla Model S, ktoru Elon jazdí, má zabudovanú testovaciu verziu plne autonómneho autopilota, ktorú automobilka predstavila tento rok. Aj minulý rok testoval autopilota predchádzajúcej generácie na svojom hlavnom vozidle, pričom svoje postrehy ihneď hlási tímu, ktorý je zodpovedný za vývoj autopilota.

Toto sú autá, ktorými jazdí Elon Musk:

  • Model S Performance
  • Model 3 Performance
  • Model X – presný model nevieme

Riaditeľ Tesly už dávnejšie spomenul, že si pri kúpe novej Tesly neuplatňuje žiadnu zľavu a zaplatí za ňu plnú sumu. Väčšinou kupuje prvé modely z produkcie, no teší sa aj z tých najvýkonnejších verzií.

Náš tip
Holandská Tesla najazdila neuveriteľných 900-tisíc kilometrov. Prejde milión ešte tento rok?
19. júla 2019

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+