MojElektromobil

Spoločnosť Alpha taxi, ktorá sa mení na e.Alpha, oficiálne ukáže elektrické taxíky. Stane sa tak už tento piatok na špeciálnej udalosti v Martine. Elektrické vozidlá Nissan, ktorých fotografie sme vám už priniesli, budú plniť úlohu elektrických taxíkov.

Náš tip
ALPHA TAXI: V MARTINE VZNIKÁ NOVÁ TAXISLUŽBA S ELEKTROMOBILMI!
Náš tip
ALPHA TAXI: POZRITE SA, AKO BUDE VYZERAŤ NOVÝ ELEKTROMOBIL V MARTINE | EXKLUZÍVNE

e.Alpha a elektrické taxíky

Nový elektromobil, ktorý bude už čoskoro pravdepodobne brázdiť ulicami Martina, je model Nissan Leaf 2018. V špecifickom nátere by sa mal stať členom flotily Alpha Taxi (po novom e.Alpha). Elektromobil je vybavený 110 kW pohonnou jednotkou, ktorá je spriahnutá s akumulátorom o kapacite 40 kWh.

Takýto polep budú mať elektrické taxíky v Martine.

Záujemcovia, ktorí si chcú nové elektrické taxíky prezrieť tak môžu urobiť na udalosti v piatok po 17-tej v Habanero Steak Pube v Martine. Viac informácii o udalosti nájdete na Facebooku e.Alpha. Páči sa vám nový elektromobil Nissan Leaf 2018? Privítali by ste obdobnú taxislužbu, ktorá by využívala elektrické vozidlá aj vo vašom meste? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Jasné že zadarmo.

Zveřejnil(a) Alpha Taxi dne Pondělí 25. červen 2018

Zdroj: Alpha Taxi

26. júna 2018

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+