MojElektromobil

Často sme svedkami cielených únikov informácií, ktoré sa objavia na rôznych internetových stránkach. Teraz spoločnosť DJI využila pripravovaný elektromobil Porsche Taycan ako subjekt pre promo svojich nových modelov dronov Mavic 2. Na záberoch prostredníctvom videa nižšie si tak môžete prezrieť z viacerých uhlov práve pripravovaný elektrický model, a to ešte pred jeho oficiálnym predstavením.

Náš tip
PRIPRAVOVANÉ PORSCHE TAYCAN ZRÝCHLI Z 0 NA 100 KM/H ZA 3,5 SEKUNDY!
Náš tip
PORSCHE ODHALILO TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE PRIPRAVOVANÉHO ELEKTROMOBILU TAYCAN

Porsche Taycan

Elektrické vozidlo, ktoré by malo prísť na trh pod názvom Porsche Taycan bude postavené na platforme Mission E. Tú predstavila automobilka ako adaptáciu v segmente crossoverov už v priebehu tohto roka. Koncept vozidla pritom vznikol ešte v roku 2015. Za ten čas dokázal získať viacero ocenení za dizajn, pričom vozidlo ešte nebolo oficiálne predstavené.

Aktuálne informácie naznačujú to, že Porsche nepredstaví elektrický model Taycan v priebehu tohto a ani budúceho roka. Reálnejší scenár je priebeh roka 2020. Ani táto informácia však ešte nebola priamo potvrdená výrobcom.

Zdroj: electrek.co

5. septembra 2018

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+