MojElektromobil

Symbolicky 1. apríla, na deň bláznov, sme pre Vás spustili zbrusu nový internetový portál eAutoPortal.sk.  Je teda na čase sa predstaviť. Ešte predtým však chceme vyjadriť presvedčenie, že eAutoPortál nebude len o pár bláznoch z redakcie. Veríme, že spoločne s Vami zažijeme bláznivú jazdu, ktorej hlavným posolstvom je zvyšovanie povedomia o potrebe rozvoja elektromobility.

Ako sme už naznačili, na našom portáli sa venujeme predovšetkým vozidlám, ktorých súčasťou je elektrický pohon. Veď žijeme v období, kedy svetové automobilky, ako aj automobilové startupy, každodenne informujú o svojich nových či pripravovaných elektrických, hybridnýchvodíkových automobiloch. S nami Vám tak neujde žiadna dôležitá novinka z tejto oblasti, nevynímajúc súvisiacu infraštruktúru.

A keďže elektromobilita nie je len o automobiloch, neostane ochudobnený ani o zaujímavosti z oblasti elektrických motocyklov, bicyklov či kolobežiek. Neobídeme však ani technológie, ktoré sú späté s e-automobilmi a obnoviteľnými zdrojmi energie.

Aktuálne informácie sú jedna vec, avšak plnohodnotný portál tvorí najmä obsah s pridanou hodnotou. Preto sa môžete tešiť aj na redakčné testy, rešerše a poradenské články.

Renesancia trvalo udržateľnej dopravy klope na dvere, tak ich spolu otvorme! 😉

 

Náš eAutoPortál tím

Michal Chabada – zakladateľ a obchodno-marketingový manažér. Michal je okrem iného zakladateľom najúspešnejšieho slovenského portálu venujúcemu sa Android zariadeniam – MôjAndroid.sk
Juraj Bakša – šéfredaktor a spoluzakladateľ. Juraj je okrem iného zakladateľom stránky TeslaMagazín.sk, ktorá sa venuje primárne produktom spoločnosti Tesla.
Fero Chovaňák – redaktor
Matúš Kapusta – redaktor
Ondrej Ličko – redaktor
Jakub Bajzáth – technická podpora
Ján Chabada – dáta podpora

Tešíme sa na Vašu spätnú väzbu v podobe komentárov či príspevkov na fóre, ktoré pre Vás už čoskoro spustíme. V prípade akýchkoľvek otázok či pripomienok nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára či osobných emailov.

S pozdravom redakcia eAutoPortálu 🙂

3. apríla 2017

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+