MojElektromobil

AgeVolt sa prezentuje unikátnym systémom nabíjania elektromobilov, ktorý priamo komunikuje s energetickým manažmentom budovy, vďaka čomu neustále sleduje spotrebu a dostupnú kapacitu pre nabíjanie. V stredu večer sa spojíme so zástupcami firmy AgeVolt, ktorá ponúka komplexné riešenia pre nabíjanie elektromobilov. V rámci súťaže startupov Reflect Impact Awards 2020 sa dostali do najlepšej desiatky.

Diskusiu môžete sledovať naživo 10. marca 2021 o 20:00 na našej facebook stránke MôjElektromobil.sk

Firma patrí medzi najlepšie inovatívne projekty v Európe a pochváliť sa môže certifikátom Seal of Excellence od Európskej komisie.

Spoločnosť hovorí o komerčnom nabíjaní elektromobilov ako o lacnejšej alternatíve inak najlacnejšieho domáceho nabíjania. Tieto, ale aj ďalšie témy budeme riešiť na živom streame:

– Budúcnosť nabíjania elektromobilov zo solárnej energie
– Nabíjanie v práci ako benefit pre zamestnanca
– Ako dlho trvá nabiť elektrické auto
– Aké nové koncepty prináša AgeVolt

Nebude chýbať možnosť zapojiť sa do diskusie a položiť otázky počas živého vysielania.

V spolupráci s AgeVolt

4. marca 2021

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+