MojElektromobil

V Senci už čoskoro vyrastie nové Mercedes-Benz Truck Centrum. Počas tohto týždňa došlo k slávnostnému poklopaniu základného kameňa budúcej stavby. Plánované centrum má podľa aktuálnych plánov otvorené už počas jesene 2024. Nové priestory majú byť navrhnuté podľa najmodernejších postupov, s dôrazom na vysokú mieru udržateľnosti.

Ako spoločnosť informovala na sociálnych sieťach, nové Truck centrum bude na jednom mieste zastrešovať predaj i servis nákladných vozidiel a autobusov Mercedes-Benz, autobusov Setra a úžitkových vozidiel FUSO vrátane komplexných služieb pre zákazníkov.

Zároveň v ňom bude sídliť aj vedenie spoločnosti Daimler Truck & Bus Slovakia s.r.o., ktoré sa aktuálne nachádza v Bratislave. Mercedes-Benz Truck Center Senec má v prvej fáze vytvoriť približne 50 pracovných miest, prevažne z oblastí automechaniky a administratívy. Mesto Senec avizuje, že spoločnosť v rámci svojich plánov uvažuje aj nad spoluprácou s oblastným školstvom.

Zdroj: Daimler Truck & Bus Slovakia
21. septembra 2023

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+