MojElektromobil

Tesla sa zjavne pustila do testovania svojho elektrického pick-upu Cybertruck v ostrej cestnej premávke. Vodiči si v blízkosti sídla firmy SpaceX v meste Hawthorne všimli, že mohutné elektrické vozidlo sa za bieleho dňa preháňa po tamojších cestách. Čo sa im dokonca podarilo zachytiť na videu.

Cybertruck vďaka svojim rozmerom a celkovému futuristickému vzhľadu pôsobí na bežných cestách až surrealisticky a priťahuje značnú pozornosť. No kedže oficiálne predstavenie už prebehlo, Tesla nemá dôvod skrývať ho pred zvedavými pohľadmi.

Na videu zo sociálnej siete Instagram si môžeme všimnúť, že Cybertruck obozretne nasleduje sprievodné vozidlo Tesla Model X. Nakoľko ale nikde v blízkosti nebol pozorovaný štáb s fototechnikou, najpravdepodobnejšie je práve to, že inžinieri opustili brány areálu, aby sa vydali jazdné vlastnosti vyskúšať na bežných cestách.

28. novembra 2019
Zdroj: Teslarati

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+