MojElektromobil

ČSOB Leasing teraz ponúka jednotlivcom aj firmám možnosť jednoduchého a výhodného financovania ekologických vozidiel – nielen osobných automobilov, ale aj dodávok či nákladných vozidiel.

Popularita alternatívnych pohonov rastie každým rokom. Vozidlá na elektrinu, CNG, LNP, LPG či vodíkové pohony už nie sú len raritou, za ktorou sme kedysi otáčali hlavy, ale čoraz výraznejšou realitou slovenských ciest. Pri osobných automobiloch je to už norma, pri nákladných a dodávkových vozidlách sa implementácia týchto moderných technológií stretáva s rôznymi úskaliami, ako je napríklad kratší dojazd a hlavne efektivita prevádzky. S cieľom podporiť ekologické vozidlá vychádza spoločnosť ČSOB Leasing v ústrety zákazníkom a ponúka im operatívny lízing či výhodné EKO financovanie takýchto druhov vozidiel.

Hyundai Ioniq 5 robotaxi (Zroj: Hyundai)
Hyundai Ioniq 5 (Zroj: Hyundai)

Produkt EKO financovanie je vďaka tomu tým pravým riešením pre všetkých, ktorí chcú využívať šetrnejšie pohonné látky, správať sa zodpovedne k prírode a zároveň nechcú čakať na to, kým si na ekologickejší dopravný prostriedok sami nasporia. Pritom nemusí ísť len o elektromobily, ale aj o vozidlá na LNP či LPG, ktoré zákazníci nájdu hlavne medzi dodávkami alebo nákladnými ťahačmi.

Navyše, EKO financovanie ponúka variabilne nastaviteľnú splátku. „Ak zákazníci chcú, respektíve vzhľadom na typ a ekonomiku ich podnikania potrebujú konkrétnu výšku splátky na určité obdobie, vie im spoločnosť ponúknuť špeciálny produkt – Voliteľná splátka. Povedia si, akú mesačnú sumu potrebujú dostať do prevádzkových nákladov a podľa toho im obchodník vie namodelovať splátkový kalendár tak, aby presne zodpovedal ich potrebám

dotacie elektromobily 2019 titulka
Elektromobily na Slovensku (Foto: Redakcia Môjelektromobil)

Medzi ďalšie výhody EKO financovania patrí možnosť využitia štátnych dotácií, ktoré ešte viac znižujú náklady, výhodnejšie poistenie pomocou ČSOB Leasing Poisťovacieho makléra alebo elektronické podpisovanie zmlúv a ich následná online dostupnosť vrátane kompletnej zmluvnej dokumentácie a všetkých potrebných informácií k zmluve. Možnosťou je aj elektronická komunikácia a tzv. „samoobsluha“ niektorých požadovaných úkonov zo strany klientov – to všetko bez zbytočného plytvania papierom. ČSOB Leasing je aj vďaka tomu na najlepšej ceste stať sa prvou „paperless“ lízingovou spoločnosťou.

V ČSOB Leasing veria, že aj touto investíciou sa im podarí viac prebudiť podnikateľské prostredie a podporiť rastúci záujem o financovanie vozidiel na ekologický pohon.

2. septembra 2021

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+