MojElektromobil

Internetom už obletelo zopár správ o vznietení elektromobilu, prevažne však išlo o informácie zo zahraničia a za mimoriadnych situácií. Teraz sa však obdobná udalosť stala už aj na Slovensku. V Bratislave na Antolskej ulici, v noci zo štvrtka na piatok, približne o 00:45 (v tom čase bola na miesto vyslaná hliadka), vzbĺkol kompaktný elektromobil typu BMW i3.

Náš tip
DOSTANE ELEKTRICKÉ BMW I3 NOVÉ BATÉRIE S DOJAZDOM AŽ 350 KILOMETROV?

Príčiny sa vyšetrujú

Podľa informácií, ktoré boli zverejnené na Facebook stránke “Polícia Slovenskej republiky,” na miesto nehody boli okrem policajných zložiek privolané aj zložky Hasičského a záchranného zboru. Tie následne vzniknutý požiar uhasili. Dobrou správou ostáva snáď len fakt, že pri tomto vznietení vozidla nedošlo k žiadnemu zraneniu osôb. Aktuálne nie je vylúčené ani cudzie zavinenie, avšak príčiny a okolnosti požiaru sú stále predmetom vyšetrovania. Požiarom vznikla na danom elektromobile škoda vo výške približne 55 000 eur.

ZHOREL ELEKTROMOBILHliadka PZ bola na základe oznámenia vyslaná v čase okolo 00.45 hod na Antolskú ulicu v Bratislave….

Zveřejnil(a) Polícia Slovenskej republiky dne Čtvrtek 9. srpen 2018

Stala sa podobná udalosť už aj vo vašom okolí? Čo mohlo byť podľa vás príčinou požiaru v prípade tohto elektromobilu? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Zdroj: Facebook (Polícia Slovenskej republiky)


Už Vám nič neujde!

Prihláste sa na odber noviniek súvisiacich s týmto vozidlom

11. augusta 2018

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+