MojElektromobil

Nájsť kvalitného autopredajcu nemusí byť ľahké. Musí ponúkať dobré služby, kvalitné autá, vďaka čomu si získa spokojných a verných zákazníkov. Odpoveď na túto otázku sa snaží nájsť celoslovenská anketa AUTOPREDAJCA ROKA, v ktorej svoj názor od jej spustenia vyjadrilo už viac ako 10 000 ľudí. Je to jasný znak, že ľuďom záleží na kvalitných službách aj v tomto sektore. 

Cieľom ankety je zhodnotiť kvalitu auto predajcov a ich poskytnutých služieb. Zvýšenie povedomia o najlepších auto predajcoch je najjednoduchšou formou ako pomôcť všetkým zákazníkom na Slovensku, ale aj samotným auto predajcom pri zlepšovaní ich služieb. Zároveň je aj formou prevencie pred podvodnými inzerátmi neserióznych predajcov, ktorých sa v poslednom období objavilo väčšie množstvo.

„To, ako vás ohodnotia vaši zákazníci, je jedna z prvých vecí, ktorú si ľudia na internete vyhľadávajú. Preto hrá kvalita služieb v ére internetu stále dôležitejšiu úlohu. Vidno to aj počet hlasov v našej ankete. Ja sa zároveň veľmi teším, že tento fakt začína chápať aj stále viac autopredajcov,“ vysvetľuje Lukáš Hladík, Head of Brand Marketing Autobazar.EU.

O víťazoch rozhodnú samotní zákazníci predajcov áut, ktorí vyjadria svoj názor v hlasovaní na webovej stránke. Anketu prináša najväčšia sieť inzertných auto – moto portálov združujúca všetkých predajcov áut.

Hlasovať a vybrať víťazov môžu zákazníci kupujúci jazdené, ako aj nové autá. Môžu hodnotiť a udeliť body za kategórie – veľkosť ponuky, komunikáciu, proces kúpy auta alebo doplnkové služby. Víťazi spolu s výhercami vecných cien budú vyhlásení 31. januára 2023. Hlasovanie je veľmi jednoduché a to priamo na stránke AUTOPREDAJCA ROKA

8. decembra 2022

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+