MojElektromobil

Slovenská spoločnosť AgeVolt, ktorá vyvíja a vyrába pokročilé systémy pre nabíjanie elektromobilov, bude prítomná na košickom Salóne elektromobilov 3. – 5. septembra 2021. Počas všetkých troch dní ponúkne pri Atriu Optima bezplatné nabíjanie EV, bude prezentovať unikátne vlastnosti svojich systémov, no najmä umožní návštevníkom využiť zľavy, ktoré môžu dosiahnuť tisíce eur.

Ako držiteľ ocenenia Seal Of Excellence pracuje AgeVolt na rozvoji svojej platformy. Jej unikátnu odmeňovaciu časť začne záujemcom z radov malých a stredných podnikov ponúkať už tento mesiac. Už dnes však on-line platforma AgeVolt umožňuje správu a použitie nabíjacích bodov. Systém takisto dovoľuje prioritizovať vybrané automobily či používateľov.

agevolt
Foto: AgeVolt

Samotné nabíjačky tejto slovenskej značky disponujú pokročilou logikou, ktorá je spomedzi výrobkov na trhu unikátna. Ihneď po inštalácii sú moduly AgeVolt nastavené na maximalizáciu nabíjacích prúdov tak, aby nebola prekročená dostupná kapacita prípojky. Zároveň sú ihneď pripravené svojim majiteľom zarábať na poskytovaní nabíjania ostatným majiteľom elektroáut.

Zákazníci majú v tejto chvíli na výber tri typy nabíjačiek, z ktorých sa na Salóne elektromobilov 2021 predstaví model Pillar s 2×22 kW prípojkami. Ten bude napojený na elektrickú sieť, a teda si svoj elektromobil môžete s riešením AgeVolt vyskúšať priamo a úplne zadarmo.

Veľkou motiváciou pre váhajúcich bude možnosť vyhrať zľavu 30 % na objednávku riešenia AgeVolt, čo v prípade viacerých nabíjačiek môže predstavovať úsporu až vo výške tisícok eur. Avšak všetci, aj tí, na ktorých sa neusmeje šťastie pri žrebovaní, môžu získať zľavu 10 %, platnú do konca marca 2022. Viac informácií poskytne záujemcom tím AgeVoltu, ktorý z Bratislavy do Košíc dorazí na elektromobile VW ID.3.

Vlastníci fotovoltických zdrojov si pri riešeniach AgeVolt vedia nastaviť pokročilé možnosti nabíjania napríklad len zo solárnych ziskov. Bonusom pre všetkých používateľov systémov AgeVolt je garancia doživotných upgradov bez potreby dodatočných poplatkov. A čo môže byť viac, než mať doma kvalitné riešenie budúcnosti od slovenskej firmy?

2. septembra 2021

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+