MojElektromobil

Takmer pred týždňom Tesla vypustila pre vybraných majiteľov očakávanú betu plne autonómneho režimu. Z Full-Self Driving Beta sme už mohli vidieť viacero videí, no najnovšie sa na YouTube objavil záznam z až 30-minút dlhej jazdy v Tesla Model 3.

Hneď po vydaní minulý týždeň vo štvrtok sme vám priniesli prvý článok, v ktorom sme zhrnuli prvé videá s autonómnou jazdou vozidiel Tesla. Doteraz sme mohli vidieť iba krátke videá, najviac s niekoľko minútovou jazdou, no teraz tu máme video z konštantnej, viac ako 30 minútovej jazdy. Ako túto jazdu autopilot zvládol si môžete pozrieť nižšie.

Tesla už stihla vydať aj prvú aktualizáciu, ktorá prináša vylepšenia FSD softvéru. Zároveň sa zdá, že z každej jazdy zbiera obrovské množstvo dát. Na Twitteri sa totiž objavila správa, že vozidlo počas jazdy uploaduje rýchlosťou až 22,8 Mb/s. Za jeden deň testovania nahralo až 3,9 GB dát.

 


Už Vám nič neujde!

Prihláste sa na odber noviniek súvisiacich s týmto vozidlom

26. októbra 2020

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+