MojElektromobil

Téma elektromobility sa opäť dostáva bližšie k širokej verejnosti. Trenčianske nákupné centrum OC Laugaricio bude od piatka 16. do nedele 18. júna 2023 už štvrtýkrát hostiť najväčšiu výstavu elektromobilov na Slovensku – Salón Elektromobilov 2023Generálnym partnerom tohto podujatia bude ZSE Drive.

Elektromobil je dnes už jednoznačne tichou, ekologickou a energeticky efektívnou náhradou spaľovacieho auta. Jeho nezanedbateľnou výhodou sú predovšetkým nízke náklady na prevádzku. Pri rozhodovaní o kúpe elektromobilu býva častou výhradou voči tomuto novému modelu pohonu áut čas ich nabíjania.

Prehľad komplexných riešení pre nabíjanie elektromobilov

Na tohtoročnom Salóne Elektromobilov v Trenčíne bude ZSE Drive prezentovať svoje nové komplexné riešenia pre nabíjanie elektromobilov v rodinných aj bytových domoch a zároveň riešenia šité na mieru pre developerské spoločnosti.

Pre majiteľov elektromobilov, ktorí vlastnia rodinný dom, je najjednoduchším riešením nabíjať elektromobil doma vo svojej garáži. garáži. Produktový manažér ZSE Drive Rastislav Žembery k tejto téme hovorí: „Maximálny potenciál elektromobilu využijú majitelia, ktorí nabíjajú doma v noci a každé ráno majú k dispozícii auto s plným dojazdom. Jednou z výhod je šetrenie času, ale hlavnou výhodou je nepochybne úspora nákladov, pretože domáce nabíjanie so ZSE Drive je aktuálne na slovenskom trhu najlacnejšie.“ 

Zdroj: ZSE Drive

Prezentácia riešení priamo na Salóne Elektromobilov 2023

Zrejme najčastejšou diskutovanou výzvou elektromobility je aj to, ako by mohli nočné nabíjanie riešiť obyvatelia starších bytových domov bez vnútorných parkovacích státí v garážach. V sobotu 17. júna 2023 bude ZSE Drive prezentovať tri riešenia ZSE Drive, ktoré umožňujú použitie wallboxu v takmer akýchkoľvek bytových domoch. Prinesie potrebné informácie o použití vlastného wallboxu pripojeného k svojmu bytovému ističu, o spoločných riešeniach vlastníkov priestorov v bytovom komplexe alebo o riešení nabíjania ako služby ZSE Drive. Informovať nebude len o výhodách, ale aj o nevýhodách jednotlivých možností pre jednotlivé skupiny zákazníkov, majiteľov či budúcich majiteľov elektromobilu.

V aktuálnom ročníku Salónov Elektromobilov sa ZSE Drive prezentuje spolu so svojím partnerom, spoločnosťou Coca-Cola HBC Česko a Slovensko. Spoločnosti spolupracujú od roku 2020 a spája ich okrem vášne pre elektromobilitu aj agenda udržateľnosti. V spoločnom stánku si budú môcť návštevníci prezrieť model ŠKODA Enyaq iV alebo sa zapojiť do zaujímavej súťaže, ktorú pripravila spoločnosť Coca-Cola HBC Česko a Slovensko v spolupráci so ZSE Drive. Pre návštevníkov stánku nebude chýbať ani pramenité občerstvenie Natura.

Zdroj: ZSE Drive

9. júna 2023

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+