MojElektromobil

Na čo všetko sa treba pripraviť pri elektrifikácii vozového parku? Ako je možné riešiť nabíjanie elektromobilov vo firme? A aké nástroje vedia firmám pomôcť pri správe elektrických vozidiel?

Aj týmto otázkam sa bude venovať konferencie eFleet Day 2024, ktorá svoje brány otvorí už 10. apríla 2024 v priestoroch rezortu x-bionic® sphere.

Odborná konferencia eFleet Day zameraná na elektromobilitu vo firmách sa v roku 2024 vracia v lepšej forme než kedykoľvek predtým. Pripravený je dlhší program, dvojnásobne väčší priestor pre vystavovateľov, väčšia kapacita pre účastníkov a ešte viac praktických informácií zo sveta elektromobility.

ZSE Drive sa podelí o praktické informácie

Medzi odborných partnerov konferencie eFleet Day 2024 patrí aj ZSE Drive. Túto značku môžete poznať ako prevádzkovateľa najväčšej verejnej siete ultrarýchleho nabíjania pre elektromobily, no jej pôsobnosť je omnoho širšia. ZSE Drive problematiku nabíjania elektrických vozidiel zastrešuje v každom ohľade. 

Pod palcom má aj firemnú elektromobilitu, čo je oblasť, pre ktorú poskytuje viacero riešení. Predstaví ich vedúci biznis development e-mobility zo ZSE Drive, Rastislav Žembery vo svojej prezentácii: Neverejné domáce nabíjačky vo firemnej flotile: ako na to. Na prezentácii bude prítomný aj jeden z fleet zákazníkov, ktorý sa podelí o svoje priame skúsenosti s prechodom na e-mobilitu. Prezentácia bude prebiehať v čase 10:15 – 10:30 na hlavnom pódiu.

Okruhy, ktorým sa bude venovať ZSE Drive

ZSE Drive pomáha fleet manažérom prakticky vo všetkých prípadoch, ktoré môžu nastať pri využívaní elektromobilov vo firemnom vozovom parku. Vybrané riešenia predstaví a využije pritom aj reálne dáta. Toto sú okruhy, ktorým sa bude venovať.

Domáce nabíjanie firemného elektromobilu

Ako umožniť nabíjanie firemného vozidla doma tak aby bolo výhodné pre zamestnanca aj pre firmu? ZSE Drive to odprezentuje na konkrétnom flotilovom zákazníkovi skúsenosti so zriadením a používaním privátnych nabíjacích staníc u zamestnancov.

Zber a spracovanie dát pre účtovanie nákladov

Ako získať a spracovať všetky dáta potrebné pre zaúčtovanie nákladov na elektrický vozový park? Bez bločkov, cez unikátny fleet portál. Umožní jednotným spôsobom importovať a dáta pre zaúčtovanie nákladov nabíjania do firemného účtovného systému a do knihy jázd. Platí to pre nabíjanie vo firme, doma u zamestnanca, vo verejnej nabíjacej sieti na Slovensku a v zahraničí

Efektívnejšie využívanie flotilových riešení

Používate existujúce flotilové riešenie, napr. od spoločnosti Commander, EuroWAG či Xmarton? Vďaka prepojeniu s platformou ZSE Drive je ich používanie pre elektrický fleet rovnako jednoduché ako pre klasický fleet spaľovacích firemných vozidiel. 

Zástupcovia ZSE Drive budú účastníkom konferencie eFleet Day 2024 dostupní počas celého trvania programu na svojom stánku. Pripravení budú na všetky vaše otázky k prezentovaným riešeniam pre firemnú elektromobilitu, ako aj na ďalšie témy prepojené s riešením nabíjania elektrických vozidiel.

28. marca 2024

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+