MojElektromobil

Na čo všetko sa treba pripraviť pri elektrifikácii vozového parku? Ako je možné riešiť nabíjanie elektromobilov vo firme? A aké nástroje vedia firmám pomôcť pri správe elektrických vozidiel? 

Všetkým týmto a mnohým ďalším témam sa bude venovať odborná konferencia eFleet Day 2023, ktorá účastníkov privíta už 29. marca 2023. Na jednom ucelenom mieste, v priestorom rezortu x-bionic® sphere, sa zídu zástupcovia popredných firiem zo sveta elektromobility.

Či už ide o samotné elektromobily, ich prevádzku, nabíjanie, správu či možnosti financovania, to všetko otvorí konferencia eFleet Day 2023. Okrem prezentácií a diskusií založených na reálnych dátach a dlhoročných skúsenostiach budú súčasťou programu aj testovacie jazdy na najnovších elektromobiloch. K tomu sa pripoja demonštrácie možností z oblasti nabíjania elektrických vozidiel.

ZSE Drive na eFleet Day 2023

Medzi odborných partnerov konferencie eFleet Day 2023 patrí aj ZSE Drive. Túto spoločnosť väčšina môže poznať ako prevádzkovateľa najväčšej verejnej siete ultrarýchleho nabíjania pre elektromobily, no jej pôsobnosť je omnoho širšia. ZSE Drive problematiku nabíjania elektromobilov zastrešuje od A po Z. To znamená, že priamo do jej pôsobnosti patrí aj segment firemnej elektromobility. 

Počas eFleet Day 2023 sa účastníci dozvedia aké sú dnes možnosti nabíjania elektromobilov priamo na pracovisku, na cestách, ale aj doma. Nakoľko ide o konferenciu s dôrazom na nasadenie a využívanie elektromobilov vo firemných vozových parkov, tak najväčší priestor zo strany ZSE Drive bude prirodzene venovaný riešeniam pre túto oblasť.

zse drive salon elektromobilov 2021 kosice
Foto: Redakcia

ZSE Drive Fleet Portal

ZSE Drive počas prezentácie predstaví riešenia pre pohodlnú, efektívnú a bezproblémovú správu nabíjania elektromobilov. Nosnou témou bude demonštrácia produktu ZSE Drive Fleet Portal, ktorý bol navrhnutý špecificky pre správu a optimalizáciu vozového parku vo firmách. 

Systém ZSE Drive Fleet Portal umožňuje prehľad o všetkých účtoch zákazníka na jednom mieste. Ponúka možnosť vytvorenia nových účtov, zoznam nabíjaní jednotlivých účtov, umožňuje administráciu ich údajov, zablokovanie karty, alebo úplnú deaktiváciu účtu. 

Vznikol ako ucelený nástroj pre riešenie všetkých úkonov, ktoré môžu nastať pri firemných vozových parkoch. Poskytuje prehľad a správu RFID kariet pre autorizáciu nabíjania, obsahuje informácie o vlastných nabíjacích staniciach firmy, monitoruje transakcie, a čo je kľúčové, všetko zobrazuje v prehľadnej a používateľsky prívetivej grafickej podobe.

ZSE Drive Fleet Portal sa neustále vyvíja a posúva vpred. Reaguje na požiadavky a potreby zo strany firiem. Príkladom je najnovšia aktualizácia, ktorá prináša možnosť administrovať nabíjací program účtov a reportingovú sekciu, ktorá umožní zákazníkovi získať csv report nabíjaní všetkých jeho účtov vo zvolenej štruktúre za zvolené obdobie.

Partneri eFleet Day 2023 | Foto: Miloš Debnár
20. marca 2023

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+