MojElektromobil

ZSE Drive patrí medzi najväčších prevádzkovateľov nabíjacej siete na Slovensku. Nakoľko chcú svoje služby zlepšovať, ZSE Drive pripravilo dotazník, v ktorom zisťujú spokojnosť zákazníkov a zároveň dávajú priestor na vaše konkrétne podnety.

Aj vy tak môžete pomôcť vylepšiť nabíjaciu sieť pre elektromobily na Slovensku. V dotazníku sa ZSE Drive pýta na spokojnosť s konkrétnymi nabíjacími stanicami, ich funkčnosť, čistotu alebo samotný spôsob, ktorým sa na nabíjacích staniciach autentifikujete najčastejšie.

Čím častejšie služby ZSE Drive využívate, tým dôležitejšie je, aby ste spoločnosti svoje skúsenosti reflektovali. Nakoniec ponúkajú aj priestor pre vaše konkrétne nápady na vylepšenie. „Našim cieľom je zapojiť čo najväčší počet zákazníkov a užívateľov našich služieb do priamej konfrontácie s kvalitou a úrovňou poskytovaných služieb a produktov ZSE Drive,“ píše sa v oficiálnej správe. Dotazník je spracovaný veľmi jednoducho, je prehľadný a vyplnenie vám zaberie naozaj iba pár minút času.

Každý vyplnený dotazník je automaticky zaradení do súťaže o dva lístky na ABB Formulu-E 2021 v Berlíne.

Chcem vyplniť dotazník

23. októbra 2020

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+