MojElektromobil

Čaute, máme pre vás štvrté letné vydanie našich VIDEOblogov. Venujeme sa v nich zaujímavým aplikáciám a dnes to bude teda poriadne špeciálne vydanie. Exkluzívne sme si totiž posvietili na elektrické auto Volkswagen eGolf, alebo presnejšie na jeho appku 🙂 Dnes si teda pozrieme, čo sa s takou aplikáciou dá s elektrickým autom robiť – a to aj v prípade, že nie ste pri ňom.

Pomocou aplikácie eRemote máte k dispozícii ovládacie prvky, štatistiky ohľadom auta, môžete si pozrieť základné údaje, alebo spustiť napríklad klímu či nabíjanie. Aplikácia je dostupná na stiahnutie zdarma v obchode Google Play. Potom vás ešte čaká ešte zopár krokov k tomu, aby ste ju mohli plne využívať, no tie si už pozrite vo videu. Veď to poznáte – radšej raz vidieť ako dvakrát čítať 🙂

Zdroj: MôjAndroid.sk 

24. marca 2017

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+