MojElektromobil

Automobilka Tesla si pre svojich priaznivcov pripravila vianočné prekvapenie v podobe „Santa Mode.“ Na prístrojovej doske sa ukáže Santa spolu s darčekmi a samotná animácia vtipne reaguje na situácie počas jazdy. Prekvapenie je k dispozícii pre elektromobily Tesla Model S a Tesla Model X.

„Santa Mode,“ s ktorým Tesla prichádza tento rok je v podstate priamym pokračovaním minuloročného prekvapenia pre zákazníkov s názvom „Holiday Show.“ Prekvapenie prichádza tentokrát so špeciálnou ikonkou sobov v rámci menu. Po vybratí položky sa na prístrojovej doske priamo pred vami objav Santa aj s darčekmi. To však nie je všetko.

Aktivácia hlasom?

Vianočné prekvapenie od spoločnosti Tesla pre Model S a X prichádza v rámci softvérovej aktualizácie vo verzii 2017.50.2. Bonusom je tiež hlasová aktivácia tohtoročného prekvapenia. Stačí stlačiť a podržať voľbu pre hlasové príkazy, povedať „Ho-Ho-Hoo“ a vianočné prekvapenie sa objaví priamo na vašej palubnej doske.

Náš tip
V ČESKU VYTVORILI REKORD V POČTE „TANCUJÚCICH“ TESIEL MODEL X | VIDEO

Animácia vtipne reaguje aj počas jazdy, funkcia autopilota zmení pozadie animácie na ľadovú cestu, kde Santa spolu s darčekmi cestujú a nebudú chýbať ani snehové vločky. Smerovky následne aktivujú aj vianočné zvukové doplnky.

Pokojné vianočné sviatky prajeme aj touto cestou všetkým čitateľom eAutoPortal.sk :))

Zdroj: teslarati.com


Už Vám nič neujde!

Prihláste sa na odber noviniek súvisiacich s týmto vozidlom

24. decembra 2017

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+