MojElektromobil

Salón Elektromobilov, to sú tri dni venované všetkému, čo je spojené so svetom elektromobilov. Najväčšia slovenská výstava elektromobilov v roku 2023 odštartovala v Bratislave, aby svoju púť už tradične ukončila v Košiciach.

Na návštevníkov čakalo 47 elektromobilov a plug-in hybridov, zástupcovia značiek zvučných mien, nabíjacie riešenia, ako aj zaujímavé informácie zo sveta elektromobility. To všetko sa spojilo na jednom mieste, aby Salón Elektromobilov do Košíc priniesol komplexný prierez svetom modernej elektrickej jazdy. Okrem statickej výstavy zaujímavých modelov, diskusií a prednášok boli pripravené aj testovacie jazdy, ktoré predstavujú atraktívnu formu ako sa človek môže na vlastnej koži zoznámiť s dnešnými elektromobilmi.

Všetci návštevníci Salónu Elektromobilov 2023 v Košiciach mali jedinečnú príležitosť získať informácie od zástupcov automobiliek, autorizovaných predajcov, ale aj skúsených majiteľov elektromobilov. Tento rok nechýbalo ani spestrenie vo forme koncertu Mira Jila pre najmenších, k čomu sa pridalo osvieženie od ZSE Drive či prierez segmentom elektrických modelov značiek ako Audi, ŠKODA a KIA.

Sobotný program spestrili prezentácia a diskusie na aktuálne témy – štátne dotácie na nabíjacie stanice, projekt Smart Green Mobility či informácie o najnovšej verzie Tesla Model 3 Highland. rátky pohľad na miesto akcie prináša aj naše prehľadové video.

Náš tip
Riešenia pre domáce nabíjanie elektromobilov v podaní ZSE Drive | Salón Elektromobilov 2023 Košice
27. septembra 2023

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+